Doktorské studium Mexiko - Doktorské studium v Mexiko hledejte zde! DBA.

Doktorské studium v Mexiko - Zde naleznete doktorské studium a DBA v Mexiko

DBA

Doktorát Business Administration je vydělal přes vysoké úrovni a výzkum založený na akademickém programu zaměřeného na potřebné znalosti potřebné pro elitní akademické nebo poradenských kariéry. Programy jsou často složeny z obchodní teorie, designu výzkumu a profesního rozvoje ročníkové práce navíc k nezávislé studii. 

To je PhD v oboru Business Administration kurz, který bude vyžadovat výzkumu mimo něčí magisterském stupni a disertační práce. To otevírá ty schopnosti a dovednosti v lepším rozhodování a vedení. Kurz vám pomůže pochopit, kvalitních sociálních výzev, jeden se zabývá obchodní příležitosti.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Doktorské studium v Mexiko - Veškeré informace o doktorském studiu a DBA v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko přímo zde.

Čtěte více

PhD V Oboru Business Administration

EGADE Business School - Tecnológico de Monterrey (ITESM)
Campus forma Denní studium July 2016 Mexiko Monterrey

PhD v oboru Business Administration produkuje důležitý výzkum, který se stal zdrojem reference nejen v rámci akademického světa, ale i pro podnikatelské komunity zeširoka. Působivý 60% [+]

PhD v oboru Business Administration

PhD v oboru Business Administration produkuje důležitý výzkum, který se stal zdrojem reference nejen v rámci akademického světa, ale i pro podnikatelské komunity zeširoka. Působivý 60% naší fakulty tvoří část národního systému výzkumných pracovníků.

PhD Program se zaměřuje konkrétně na administraci, organizační chování, ekonomie organizace a marketingu. Absolventi jít na zvýšení konkurenceschopnosti různých organizací, stejně jako forma výzkumu a poradenské skupiny.

    • Třída Plán: 19:00 až 22:00 hodin

    • Přijetí: srpen každoročně... [-]