Online PhD a DBA programy

PhD nebo doktor filozofie, je postgraduální udělen titul univerzitami. Jedná se o nejvyšší akademický titul k dispozici v poli. Doktorát Business Administration (DBA) je post-absolvent titul nabízí obchodní škole nebo obchodní fakulty na univerzitě. Dokončení on-line PhD nebo online DBA může mít za následek výrazně zlepšila vyhlídky kariéry. Studenti a odborníci se zájmem o vedení, akademické obce, poradenství, výzkumu a podnikání, PhD nebo DBA míry může nabídnout výhodu nebo požadovanou kvalifikaci. Mnoho univerzit po celém světě nabízí Online PhD a online DBA programy. Rozmanitost různých on-line PhD a DBA Online programy mohou být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších online doktorských titulů a online DBA programech jsou uvedeny níže.

Nově přidaná PhD online studia

International Business School – Budapest

PhD (DPhil) V Dějinách Umění

October 10, 2016
Nabízíme PhD v programu dějin umění v angličtině, což vede ke udělen titul naším britským partnerem, The University of Buckingham. Program vyžaduje originálním příspěvkem do faktografie v daném akademickém nebo profesní kázně.

The Chicago School of Professional Psychology

Ed.D. školní Psychologie

August 25, 2016
Tím pokrývá široké spektrum nepřímých podmínkách, jakož i teorie a základních diagnóz, ti, kdo studují v psychologii programu Ed.D škole vstup do pracovního procesu připraveni využít a provádět úspěšnou a dobře placenou kariéru.

Concordia University Chicago Online

EDD / PhD, Vedení, Komunitní školy

September 26, 2016
Podle amerického sdružení vysokých škol Společenství (2010), komunitní školy, stejně jako mnoho jiných amerických institucí, zažívají vedoucí mezeru celá řada současných vůdců do důchodu. Kromě toho vůdčí schopnosti nyní požadované rozšířily z důvodu větší různorodost studentů, pokroky v technologii, vyžaduje odpovědnost a globalizace.… [+] [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

PhD Online