Part Time PhD a DBA programy

PhD nebo doktor filozofie, je postgraduální udělen titul univerzitami. Jedná se o nejvyšší akademický titul k dispozici v poli. Doktorát Business Administration (DBA) je post-absolvent titul nabízí obchodní škole nebo obchodní fakulty na univerzitě. Dokončení na částečný úvazek PhD nebo na částečný úvazek DBA může mít za následek výrazně zlepšila vyhlídky kariéry. Studenti a odborníci se zájmem o vedení, akademické obce, poradenství, výzkumu a podnikání, na částečný úvazek PhD nebo DBA stupně na částečný úvazek může nabídnout výhodu nebo požadovanou kvalifikaci. Mnoho univerzit po celém světě nabízejí na částečný úvazek a na částečný úvazek DBA programy. Rozmanitost různých Part Time PhD a na částečný úvazek DBA programy mohou být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších na částečný úvazek, PhD stupňů a na částečný úvazek DBA programech jsou uvedeny níže.

Nově přidaná kombinovaná doktorská studia

International School for Advanced Studies (SISSA)

Fast Track PhD V Oboru Fyziky Kondenzovaných Látek

June 27, 2016
SISSA právě spustila nový program pro rychlejší přístup k PhD v oboru fyziky kondenzovaných látek. Nejlepší studenti budou moci navštěvovat přednášky na SISSA přitom navštěvuje posledním ročníku magisterského kurzu fyziky na univerzitě v Terstu.

Maharishi University Of Management

PhD V Maharishi Védské Vědy

July 1, 2016
Maharishi Vedic Science (MVS), doktorský program je nádherná příležitost k posílení něčí evoluci a získat hluboké nahlédnutí do MVS.

Keck Graduate Institute

Postdoktorandská Profesionální Mistři (ppm)

June 20, 2016
Keck Graduate Institute (KGI) představil postdoktorandů Professional Masters (ppm) jako průkopnické profesionální magisterského programu pro post-doktorandů se zázemím v oblasti vědy a techniky.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

PhD Time Part