Part Time PhD a DBA programy

PhD nebo doktor filozofie, je postgraduální udělen titul univerzitami. Jedná se o nejvyšší akademický titul k dispozici v poli. Doktorát Business Administration (DBA) je post-absolvent titul nabízí obchodní škole nebo obchodní fakulty na univerzitě. Dokončení na částečný úvazek PhD nebo na částečný úvazek DBA může mít za následek výrazně zlepšila vyhlídky kariéry. Studenti a odborníci se zájmem o vedení, akademické obce, poradenství, výzkumu a podnikání, na částečný úvazek PhD nebo DBA stupně na částečný úvazek může nabídnout výhodu nebo požadovanou kvalifikaci. Mnoho univerzit po celém světě nabízejí na částečný úvazek a na částečný úvazek DBA programy. Rozmanitost různých Part Time PhD a na částečný úvazek DBA programy mohou být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších na částečný úvazek, PhD stupňů a na částečný úvazek DBA programech jsou uvedeny níže.

Nově přidaná kombinovaná doktorská studia

Asian Center of Education and Training

Dba Udělený Univerzity Ameriky (on-line)

July 22, 2016
Doktor of Business Administration vydaný University of America

Embry Riddle Aeronautical University - Arizona

PhD V Letectví

July 20, 2016
Posláním Ph.D. v leteckém programu je produkovat vynikající učenci na kariéru v oblasti výzkumu a výuky v oblasti letectví. Na Embry-Riddle, Ph.D. v letectví studenti se účastní přísného, ​​výzkumný program řízený, které je tlačí k jejich největším potenciálem.

Embry-Riddle Aeronautical University Online

Online Ph.D. V Letectví

July 20, 2016
Získali jste své bakalářské a magisterské tituly, ale toužíte víc. Chcete-li mít své vzdělání na ještě vyšší úrovni, Embry-Riddle nabízí Ph.D. v letectví. První Ph.D. v letectví nabízené ve Spojených státech, tento inovační program je navržen tak, aby připravit studenty, jako jste vy s kognitivními výzkumnými dovednostmi potřebnými pro řešení akutních prob… [+]lémů, kterým čelí oblasti letectví, a urychlit disciplínu ... [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

PhD Time Part