Doktorské studium Filozofická, humanitní a sociální studia v Jihoafrická republika - Doktorské studium Filozofická, humanitní a sociální studia v Jihoafrická republika hledejte zde!

Doktorské studium Filozofická, humanitní a sociální studia v Jihoafrická republika - Zde naleznete doktorské studium Filozofická, humanitní a sociální studia v Jihoafrická republika

Filozofická, humanitní a sociální studia

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

PhD v oblasti umění, humanitních a společenských věd se zaměřuje na lidské myšlenky a kultury. Jedná se o pokročilý stupeň vzdělání, často se zaměřením na vztahy žák učitele, pokročilé metody výzkumu a vyššího stupně kurzů.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Doktorské studium Filozofická, humanitní a sociální studia v Jihoafrická republika - Veškeré informace o doktorském studiu Filozofická, humanitní a sociální studia v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika zde!

Čtěte více

Doktorát V Oboru Vzdělávání

University of the Witwatersrand
Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 5  February 2017 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

PhD ve vzdělávání nabízí v důvtipu pedagogickou školu, jako výzkumný stupeň. Tento vysoce inovativní program je navržen tak, aby vás katapultovat na akademické vedení ve své zvolené oblasti studia. [+]

Doktorske studium Filozofická, humanitní a sociální studia v Jihoafrická republika. PhD ve vzdělávání nabízí v důvtipu pedagogickou školu, jako výzkumný stupeň. Tento vysoce inovativní program je navržen tak, aby vás katapultovat na akademické vedení ve své zvolené oblasti studia. I když práce je jediný přezkoumatelná součástí tohoto programu, poskytujeme podporu pro zajištění úspěchu vaší práce prostřednictvím následujících aktivit zaměřených na podporu studentů v jejich studiu, dát studentům příležitost k interakci s ostatními, přijímat zásadní zpětnou vazbu na svou práci z spolužáci a akademičtí pracovníci mimo svému nadřízenému, a poskytují fóra pro intelektuální a emocionální podpory výzkumného cesty: Výzkum stupně víkendy: Škola provozuje čtyři víkendy určené na výzkum stupňů studentů. Každý student se doporučuje prezentovat na jejich výzkum nejméně jednou za rok, po celou dobu trvání svého studia. Prezentace je poskytnout vám příležitost diskutovat váš výzkum probíhá, poslouchat nápady a názory z kolegy a ostatní fakulty, kteří nejsou běžně obeznámeni s vaší prací. Semináře a workshopy: Tyto poskytují živé výzkum vzdělávací program, který vám pomůže zaostřit své výzkumné dovednosti a poskytují potřebnou akademickou podporu. Student čtení skupiny: Studenti jsou vedeni k účasti na těchto dobrovolných skupin na podporu čtení, které jsou navrženy tak, aby vám pomohl smysl různých filozofických a teoretické pohledy na společenské vědy. Výhody programu Prestižní kvalifikace od jednoho z nejlepších světových institucí vyššího vzdělávání Možnost zapojit se do akademických diskusí lokálně i globálně Schopnost ovlivňovat politiku a rozhodování na různých úrovních státní správy a dalších národních a mezinárodních fórech Rozvoj vůdčí schopnosti Výzkum a komunikační dovednosti rozvoj Rozsah možných profesních drah Curriculum Přehled / moduly učil Nejsou žádné učil moduly pro tento doktorského programu. Stupeň je nabízen se specializací v různých klíčových oblastech, včetně: Curriculum, pedagogika a hodnocení Vzdělávací vedení a politické studie Věda a matematika vzdělávání Jazyky a gramotnost Vzdělávání Vysokoškolské vzdělání Disciplinární studie se zaměřením na vzdělávání Inkluzivní vzdělávání Deaf Education Vzdělávací technologie Vzdělávání a trh práce Rural Vzdělávání Konečná data Máme kolejových přistěhovalecké politiky na všech PhD. Nicméně doporučujeme k zápisu do září každý rok. [-]