Doktorské studium Grenada - Doktorské studium v Grenada hledejte zde! PhD.

Doktorské studium v Grenada - Zde naleznete doktorské studium a PhD v Grenada

PhD

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

PhD je nejvyšší úroveň studia, které může jedinec dosáhnout v jakémkoliv oboru a specializace. Tato akademická úroveň umožňuje zjistit akademické tajemství, které nikdy nebyly využity nebo objevena. Jeho cílem je zlepšit představu napomoci tomu, aby život člověka snadno během života na Zemi.

Grenada má regulační orgán s názvem univerzita uděluje komise granátu. Tato komise dohlíží na 34 veřejných vysokých škol a 60 soukromých vysokých škol, aby zajistily, vzdělávací instituce poskytovat kvalitní vzdělání. Oni také zajistit, aby domácí i mezinárodní studenti získají výzkum orientovaný kvalitní vzdělání.

Doktorské studium v Grenada - Veškeré informace o doktorském studiu a PhD v Grenada. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Grenada přímo zde.

Čtěte více

Doktorát V Oboru Mezinárodního Managementu (PhD-im)

St. George’s University
Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 7 let January 2017 Grenada Svatého Jiří + 1 více

PhD programu International Management (PhD-IM), program je určen pro absolventy vysokých škol v jakémkoli oboru, kteří absolvovali MBA, MPH, MS, MPhil, MA nebo rovnocenným způsobem a kteří by se chtěli .... [+]

Doktorát v oboru International Management (PhD-IM)

PhD programu International Management (PhD-IM), program je určen pro absolventy vysokých škol v jakémkoli oboru, kteří absolvovali MBA, MPH, MS, MPhil, MA nebo rovnocenným způsobem a kteří by se chtěli věnovat důkladný výzkum. Je také pro ty, kdo mají MD nebo DVM stupně, jakož i vybraným studentům svatého Jiří zvažuje duální MD / PhD (DVM / PhD) míra. Vysoce kvalifikovaní odborníci s vynikající akademickou záznamy a praxe v oblasti výzkumu mohou také vstoupit do programu na základě speciálně konstruované cestu v souladu s doporučeními Přijímací PhD výboru.

... [-]