Dálkové doktorské studium Informatika v Severní Amerika - Dálkové doktorské studium Informatika v Severní Amerika hledejte zde!

Dálkové mDoktorské studium Informatika v Severní Amerika - Zde naleznete Dálkové doktorské studium Informatika v Severní Amerika

Informatika

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Pokud jste v oblasti technologií pro jeden osobní zlepšení nebo povolání, je nutné získat co nejlepší dovednosti a školení v oblasti informatiky. Jedná se o postgraduální studium ukotven na základě zevrubného průzkumu tak, aby poskytovat kvalitní a kvalifikované odborníky v oboru. Můžete se zapsat na kurz v některé z hlavních univerzit po celém světě a pracovních příležitostí po skončení kurzu jsou obrovské.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

Dálkové doktorské studium Informatika v Severní Amerika - Veškeré informace o Dálkové doktorském studiu Informatika v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

Čtěte více

Doktor Filozofie (Ph.D.) Ve Správě Kybernetické Bezpečnosti

Charisma University
Online forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké USA Online

Doktor filozofie (Ph.D.) v Cyber ​​Security Administration je studijní program určený pro profesionály, kteří se snaží odhalit kyberkriminalitě a zároveň chrání důvěrné informace uložené v počítačích. [+]

Dálkové doktorske studium Informatika v Severní Amerika . Doktor filozofie (Ph.D.) v Cyber ​​Security Administration je studijní program určený pro profesionály, kteří se snaží odhalit kyberkriminalitě a zároveň chrání důvěrné informace uložené v počítačích. Je navržen tak, aby ještě více pokročilé školení v oblastech počítačové vědy jako reakci na rychlé pokroky v oblasti počítačové a technologie. Program si klade za cíl přímo dále rozvíjet a posilovat dovednosti vyškolených osob. Stejně tak, studenti programu jsou povinni přijít s publikovatelné výzkumu, který se zaměřuje na problematiku kybernetické bezpečnosti. Program Výsledky učení Rozšiřte pochopení a uznání jejich odpovědnosti jako cyber bezpečnostních profesionálů studentů; Zvýšit technické dovednosti studentů a analytické schopnosti s ohledem na řešení problémů a rozhodování úkoly v různých kyberkriminalitě; Další vlak studenty, aby se v podstatě seznámit z teorií a adept s praktickými dovednostmi potřebnými v oblasti informačních technologií a aplikací; Dále rozvíjet postoj a zájem o počítače a technologický výzkum a studentů; Posílit sadu studentů hodnot a etických zásad již vštěpován v nich. Poplatky Bakalářský Poplatek studijního programu za kredity (Online kurz) ............ 175,00 dolarů Bakalářský Poplatek studijního programu za kredity (On-campus kurz) ......... 158,00 dolarů Magisterský studijní obor Poplatek za kredity (Online kurz) .............. 205,00 dolarů Magisterský studijní obor Poplatek za kredity (On-Campus kurzu) ........... 170,00 dolarů Doktorát Poplatek za kurz kredity .................................... 310,00 dolarů Technologie Poplatek za kurz (Pouze online kurz) ...................... 45,00 dolarů Zkouška Proctor Poplatek za kurz (on-line kurz pouze) ................. 20,00 dolarů Disertační Fee (Program doktorát v) ........................... 2500,00dolar Práce Fee (program magisterský) .................................... 1200,00dolar One-time platba pouze To je on-line program nepotřebujete vízum ke studiu na univerzitě Charisma. [-]

Lékař Informační Technologie (DIT)

Walden University
Online forma Spojené státy americké

V Walden je on-line doktor informačních technologií (DIT) programu, mohou studenti získat pokročilé znalosti v oblasti informačních technologií a také získat strategické vůdčí schopnosti potřebné k vedení organizace prostřednictvím kritických problémů IT-související. [+]

Úspěšní lídři v dnešním IT průmyslu mají více než jen technické dovednosti nezbytné pochopit vyvíjející se technologie. Musí také mít základní znalosti o tom, jak organizační strukturu a provozní funkce může ovlivnit růst a úspěch.

V Walden je on-line doktor informačních technologií (DIT) programu, mohou studenti získat pokročilé znalosti v oblasti informačních technologií a také získat strategické vůdčí schopnosti potřebné k vedení organizace prostřednictvím kritických problémů IT-související.

Tento program připravuje studenty pro klíčové IT a vedoucích pozic v rámci organizací a poradenských firem, stejně jako role v akademickém světě. Prostřednictvím problém-založené učení, simulátory, výzkumných seminářů, stáží a jiných vzdělávacích příležitostí, budete analyzovat příslušné IT scénáře vyvíjet řešení, která lze implementovat na vašem pracovišti. Tím, že sleduje své doktorát v oboru informačních technologií, budete zkoumat kvalitativní a kvantitativní výzkumné metody a dokončit doktorské studium prokazuje svou schopnost zkoumat, kritiku, a syntetizovat poznatky, teorie a zkušenosti v oblasti aplikované IT projektu. Osnovy... [-]