Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké - Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké hledejte zde!

Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké

Lidské zdroje

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Mladí manažeři a lídři v organizacích hledají odbornou přípravu a znalosti, jakož i znalosti o zlepšení manažerských aspektů. PhD v oblasti lidských zdrojů je kurz postaven strategie, etika, výzkum a vedení jako základní pilíře pomoci manažerům pochopit různé demografické, technologické vliv pracovní síly a další faktory na pracovišti. Kurz je velmi prodejné a cenově nabízen v mnoha univerzitách po celém světě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Lidské zdroje v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v PhD Lidské zdroje Spojené státy americké země. Vyzkoušejte naše kategorie PhD Spojené státy americké místo.

or search for similar programs here