Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké - Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké hledejte zde!

Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké

Lidské zdroje

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Mladí manažeři a lídři v organizacích hledají odbornou přípravu a znalosti, jakož i znalosti o zlepšení manažerských aspektů. PhD v oblasti lidských zdrojů je kurz postaven strategie, etika, výzkum a vedení jako základní pilíře pomoci manažerům pochopit různé demografické, technologické vliv pracovní síly a další faktory na pracovišti. Kurz je velmi prodejné a cenově nabízen v mnoha univerzitách po celém světě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Lidské zdroje v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Ph.D. V Oblasti řízení - řízení Lidských Zdrojů

Walden University
Online forma Kombinované March 2017 Spojené státy americké Auburn

V tomto oboru, můžete použít nejnovější teorie a analytické nástroje k provádění původní výzkum a přidejte do faktografie v oblastech, jako je organizační efektivity, řešení konfliktů, rozvoje lidského kapitálu, a strategického řízení lidských zdrojů. [+]

Kombinované doktorske studium Lidské zdroje v Spojené státy americké . V tomto oboru, můžete použít nejnovější teorie a analytické nástroje k provádění původní výzkum a přidejte do faktografie v oblastech, jako je organizační efektivity, řešení konfliktů, rozvoje lidského kapitálu, a strategického řízení lidských zdrojů. Prozkoumejte globální a multidisciplinární aspekty řízení lidských zdrojů a zlepšit svou schopnost vyvíjet řešení strategických iniciativ v oblasti lidských zdrojů. Tato specializace může pomoci připravit se na vedoucích pozicích v soukromém sektoru, neziskových organizací, poradenství, nebo do výuky. Dokončení Požadavky - Celkem 82 čtvrtletí úvěry - Základní kurzy (20 kr.) - (. 16 cr), nadace a pokročilý sekvence výzkum kurz - specializační kurzy (20 kr.) - (. 26 cr) návrh, disertační práce, a ústní prezentace - 4. Ph. D. pobyty, aby se rovnala minimálně 16 dnů Tato sekvence představuje minimální čas na dokončení. Čas dokončení se může lišit v závislosti na studenta, v závislosti na individuální pokrok a úvěrů přeneseny, pokud je to relevantní. Doporučené pořadí Kurz Načasování Délka Kód předmětu Název předmětu - Rok 1: Qtr. 1 MGMT 8015 Brána do doktorského studia (5 kr.), 11 týdnů - Rok 1: Qtr. 2 MGMT 8025 Perspektivy organizace a jejich důsledky pro vedoucí (5 kr.) 11 týden - 1. rok: Čtv. 3 MGMT 8035 složitosti a aplikované systémové myšlení (5 kr.) 11 týden - 1. rok: Čtv. 4 MGMT 8045 Mechanika individuální a skupinové rozhodování (5 kr.), 11 týdnů - Rok 2: Čtv. 1 RSCH 8101 Research Theory, Design, a metody (4 kr.), 11 týdnů - Rok 2: Čtv. 2 (1 polovina) MGMT 8710 Organizační chování a efektivní řízení lidských zdrojů (4 kr.) 6 týden - Rok 2: Qtr. 2. (2. pololetí) MGMT 8720 strategického myšlení pro efektivní řízení lidských zdrojů 6 týdnů - 2. ročník (4 kr.): Qtr. 3 RSCH 8301 Kvalitativní úvahy a analýza (4 kr.), 11 týdnů - Rok 2: Qtr. 4 (1 polovina) MGMT 8730 rozvoj lidského kapitálu v rámci organizace (4 kr.) 6 týden - Rok 2: Qtr. 4 (2 poloviny) MGMT 8740 legální, etické a kulturní prostředí řízení lidských zdrojů (. 4 cr) 6 týden - MGMT 8990 Rozvoj Prospektu 6 týden - Rok 3 (2 kr.): Čtv. 1 RSCH 8201 Kvantitativní uvažování a analýza (. 4 cr) 11 týden - RSCH 8251 Student vybere jeden Advanced Research kurz: - (. 4 cr) Advanced Kvantitativní uvažování a analýza 11 týden - Rok 3: Qtr. 2 nebo RSCH 8351 Advanced Kvalitativní úvahy a analýza (4 kr.), 11 týdnů - nebo RSCH 8451 Advanced se smíšenou metody uvažování a analýzy (4 kr.), 11 týdnů - Rok 3: Čtv. 3 (1 polovina) MGMT 8750 Řízení lidských zdrojů a jeho role v pracovněprávních vztazích, vyjednávání a řešení konfliktů (4 kr.) 6 týden - Rok 3: Qtr. (. 4 ČR) 3 (2 poloviny) MGMT 8991 Psaní návrh 6 týden - Rok 3: Čtv. 4 & Year 4: Qtrs. 1-2 MGMT 9000 Disertační (5 CRS. každé čtvrtletí po dobu minimálně 4/4) 12 týden [-]