Doktorské studium Marketing v Asie - Doktorské studium Marketing v Asie hledejte zde!

Doktorské studium Marketing v Asie - Zde naleznete doktorské studium Marketing v Asie

Marketing

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Když obchodní výsledky jsou ve hře, marketing hraje ústřední roli v kvalitě procesu a úspěch podniku. Pro obchodníky, jak získat kvalitní znalosti a přitažlivost v dynamickém kontextu by doktorské studium v ​​oblasti marketingu velmi pomoci.

Asie je svět 's největší a nejlidnatější kontinent, který se nachází především ve východní a severní polokouli. Pokrývá 8,7% Země 's celkovou povrchovou plochou a tvoří 30% jeho rozlohy.

Doktorské studium Marketing v Asie - Veškeré informace o doktorském studiu Marketing v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

Čtěte více

Phd V Marketingu

Girne American University
Campus forma Denní studium September 2016 Kypr Severní Kypr

Specifické cíle doktorského studijního programu marketingové je poskytovat specializované studium studentům v několika oblastech marketingu. Jádro programu tvoří soubor předmětů, které rozvíjejí dovednosti kandidátů na členy fakulty ve špičkových univerzitách po celém světě. Program je navržen tak, aby připravit studenty na kariéru v oblasti vzdělávání, a jako profesionálové na konkurenčním obchodním světě ... [+]

Doktorske studium Marketing v Asie. PhD - Marketing Specifické cíle doktorského studijního programu marketingové je poskytovat specializované studium studentům v několika oblastech marketingu. Jádro programu tvoří soubor předmětů, které rozvíjejí dovednosti kandidátů na členy fakulty ve špičkových univerzitách po celém světě. Program je navržen tak, aby připravit studenty na kariéru v oblasti vzdělávání, a jako profesionálové na konkurenčním obchodním světě. Studenti doktorského studia mají možnost být bedlivě dohlíží na trh členy fakulty rozvíjet a posilovat nové výzkumné dovednosti, nové metody, analytické schopnosti a budou mít k dispozici platformu pro vytváření kreativní nápady a přispět k oblasti marketingu. Akreditace YÖDAK a ECBE Požadavky programu Program vyžaduje absolvování 7 kurzů (21 kreditů celkem) plus seminář (bez úvěrů) a práce (bez úvěru). Po dokončení úspěšnosti kurzů jsou studenti vyzváni, aby kvalifikační zkoušku. Úspěch průchod kvalifikační zkoušky umožní studentům začít pracovat na jejich práci. Minimální doba trvání práce je 2 semestry. Kurzy Povinné předměty Pokročilé metody výzkumu Rozšířené Marketingové teorie Základní kurzy Teorie spotřebním chování Integrované marketingové komunikace Aktuální problémy marketingu Advanced Management Volitelné předměty (vyberte jeden) Rozšířené psaní zpráv ve společenských vědách Organizační chování Teorie konečném rozhodování Finanční trhy a nástroje Měnová teorie a politika Global Financial Management Povinné diplomová práce Seminář v marketingu PRÁCE [-]

Doktor Filozofie

Yuan Ze University College of Management
Campus forma Denní studium September 2016 Tchaj-wan Taoyuan

Doktor filozofie programu se skládá ze šesti doktorských programech, které pokrývají celé spektrum oblastí v rámci řízení studia, včetně vedení organizace, Marketing Management, technologie a [+]

Doctor of Philosophy

Doktor filozofie programu se skládá ze šesti doktorských programech, které pokrývají celé spektrum oblastí v rámci řízení studia, včetně vedení organizace, Marketing Management, technologie a služby v oblasti inovací, elektronických a Service Science, finance a International Business Management. Každý program je vyučován členy odborných fakulty, kteří se specializují na jejich akademické oblasti.

Skupina

1.Organization řízení

2. Marketing Management

3. E-business a Service Management

4. Technologie & Service Management inovací

5. International Business Management

... [-]