Doktorské studium Marketing v Asie - Doktorské studium Marketing v Asie hledejte zde!

Doktorské studium Marketing v Asie - Zde naleznete doktorské studium Marketing v Asie

Marketing

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Když obchodní výsledky jsou ve hře, marketing hraje ústřední roli v kvalitě procesu a úspěch podniku. Pro obchodníky, jak získat kvalitní znalosti a přitažlivost v dynamickém kontextu by doktorské studium v ​​oblasti marketingu velmi pomoci.

Asie je svět 's největší a nejlidnatější kontinent, který se nachází především ve východní a severní polokouli. Pokrývá 8,7% Země 's celkovou povrchovou plochou a tvoří 30% jeho rozlohy.

Doktorské studium Marketing v Asie - Veškeré informace o doktorském studiu Marketing v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

Čtěte více

Doktor Filozofie

Yuan Ze University College of Management
Campus forma Denní studium September 2017 Tchaj-wan Taoyuan

Doktor filozofie programu se skládá ze šesti doktorských programech, které pokrývají celé spektrum oblastí v rámci řízení studia, včetně vedení organizace, Marketing Management, technologie a [+]

Doctor of Philosophy

Doktor filozofie programu se skládá ze šesti doktorských programech, které pokrývají celé spektrum oblastí v rámci řízení studia, včetně vedení organizace, Marketing Management, technologie a služby v oblasti inovací, elektronických a Service Science, finance a International Business Management. Každý program je vyučován členy odborných fakulty, kteří se specializují na jejich akademické oblasti.

Skupina

1.Organization řízení

2. Marketing Management

3. E-business a Service Management

4. Technologie & Service Management inovací

5. International Business Management

... [-]