University of Southern Queensland (USQ)

Úvod

Read the Official Description

University of Southern Queensland (USQ) má jedinečnou kulturu, která se zaměřuje na podporu, flexibilitu a kvalitní vzdělávání. Když začnete své studium s USQ se napojíte pulzující, multikulturní a poutavý komunitu studentů zavázala k vytvoření světlé budoucnosti.

O NÁS

Za méně než padesát let jsme se stali přední multi-školní areál vyučovací a výzkumné instituce poskytující vzdělání na celém světě. Více než 27 000 studentů z celého 116 zemí, využijte našich flexibilních možností vzdělávání tím, že studuje:

 • On-kampusu v jednom z našich tří australských kampusech
 • Prostřednictvím on-line a distančního vzdělávání
 • Prostřednictvím jedné z našich USQ partnery v oblasti vzdělávání po celém světě

UZNÁNÍ

USQ získala ocenění za silného odhodlání a podporu, kterou poskytujeme našim studentům:

  2013 -
 • Nejprve v Austrálii pro "učení celkově"
 • První v Austrálii "Příjezd Celkově '
 • První v Austrálii "Podpora celkově"
 • Druhý v Austrálii pro "Living celkového" *
 • * i-Graduate Mezinárodní studentský Barometr Survey (ISB)

Tam, kde jsme se nacházejí?

USQ má tři školní areály v rámci regionu Southern Queensland v Austrálii; USQ Toowoomba, USQ Springfield a USQ Ipswich. Každý školní areál se nachází v 2 hodiny jízdy od Brisbane, hlavního města Queenslandu. Každý školní areál nabízí jedinečný a různorodý studentský kulturu, malé velikosti třídy, snadný přístup k podpoře a bezpečné a přátelskou atmosféru zažít uvolněný australský způsob života.

podpora

USQ podporuje jeho žákem je každý-step-of-the-cesta celém svém učení cesty. Každý student je přidělen svůj vlastní vztah studenta Officer (SRO), od prvního dne do pomoci zlepšit jejich individuální univerzitní zkušenosti a dát jim nejlepší příležitost uspět v terciárním studiu, bez ohledu na to, jak se rozhodnete studovat.

Náš odborně akreditované pracovníci nabízejí také podpůrné služby pro on-areálu a on-line studenty od setkání s Vámi na letišti, až po on-line podpory.

Kde zůstat?

Pokud se chystáte studovat na akademické půdě s USQ existuje řada možností, aby vyhovovaly každému rozpočtu ubytování, to vše v těsné blízkosti každého z našich areálech.

Budete mít možnost na-školní areál, off-areálu a ubytování v soukromí a přátelský tým vám rád pomůže při hledání vhodného volbou pro vás.

Co studovat?

Programy USQ jsou navrženy s cílem připravit průmyslově připravená, mezinárodně kvalifikované absolventy. Můžete studovat s USQ na diplom, vysokoškoláka, postgraduální a vědecké úrovni a mohou také využít naše profesní rozvoj jednotlivými chody, stáž programy a kurzy anglického jazyka, aby posílily své kariéry.

USQ nabízí kurzy v následujících oblastech disciplíny:

 • Podnikání a obchod
 • Creative Arts a média
 • vzdělání
 • Strojírenství a zastavěného prostředí
 • Zdraví & Community
 • Humanitní vědy a komunikace
 • Informační technologie
 • Právo a spravedlnost
 • Vědy
 • Anglický jazyk

Studium na-školní areál v Austrálii

Výběr ke studiu na-školní areál v Austrálii vám dává na výběr ze tří areálů, které se nachází v jižní Queensland v Toowoomba, Ipswich a Springfield. Volba svou polohu bude do značné míry záviset na stupni, který chcete studovat. Jako on-kampusu USQ studenta se můžete ponořit v bezpečné, přátelské a multikulturním prostředí. Najdete užitečné a přístupně personál a ubytování, které je pohodlné a cenově dostupné.

Studium podle vzdálenosti (on-line) vzdělávání

Rozhodnout se studovat distančního vzdělávání poskytuje flexibilitu pokračovat v práci, zatímco budete studovat, a zůstat v blízkosti rodiny a přátel. Stupeň obdržíte je přesně stejný jako studenti, kteří studují na akademické půdě. Hlavním rozdílem je způsob, jakým budete komunikovat se svými přednáškami a spolužáky. To všechno se děje online.

Připraveni použít na USQ?

Použití ke studiu se USQ je snadné! USQ přijímá žádosti po celý rok. USQ dostává tisíce žádostí každý rok, takže je důležité používat včas, aby se ujistil, bezpečné místo, a aby byl čas pro vaši, aby se vaše nezbytná studijní opatření (tj vízum, organizovat rodinné a pracovní závazky).

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktor Filozofie

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 3 - 6 let January 2017 Austrálie Toowoomba + 1 více

Použít teď! Jsme nyní přijímání žádostí. Doktor filozofie je spravuje Úřad pro výzkum a vyšší stupeň. Jedná se o výzkum míra nabízí všechny fakulty. Poskytuje studentům odborné přípravy, aby se stala efektivní a kompetentní výzkumník ve svém oboru zájmu. [+]

Použít teď! Jsme nyní přijímání žádostí.

DOKTOR FILOZOFIE

CRICOS kód: 031453C Jednotky k dokončení: 24 Doba trvání: na akademické půdě 3 roky na plný úvazek, vzdálenost 6 let na částečný úvazek

Datum zahájení: kdykoliv Campus: Toowoomba

Vstupní požadavky

• anglický IELTS 6.5 nebo ekvivalentní

• Prokázat vysokou úroveň úspěchu ve schváleném diplom (Level II minimálně) nebo výzkumu magisterský studijní program, v oblasti vztahující se k navrhované studie a přijatelný výboru

• průkazné schopnosti k dokončení jednotlivých významných výzkumnou studii původního

Zvláštní vstup:... [-]


Videos

USQ Find Your Future International

Contact

University of Southern Queensland

Adresa, 1. řádek West Street 521-535
4350 Darling Heights, Australia
Website http://www.usq.edu.au/
Telefonní číslo +61 1800 269 500

Adresa, 1. řádek
Telefonní číslo

Adresa, 1. řádek
Telefonní číslo