United International Business Schools

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na United International Business Schools organizace!

My jsme se sídlem globální zastřešující organizace pro školy, vysoké školy a univerzity, které nabízejí, absolventy vysokých škol, Postgraduální, firemní školení a výkonné vzdělávací programy v oblasti podnikání a řízení.

Koordinační několik našich vlastních areálů, jsme odhodláni mezikulturní mezinárodního vzdělávání s globální perspektivou. Studijní programy a kurzy jsou pravidelně revidovány a modernizován ve spolupráci s naší vědeckou radou, Globální rady pro vzdělávání managementu.

Akademické služby jsou nabízeny partnerům a členům, kteří mají společné zájmy a kteří sdílejí stejné základní hodnoty a principy v oblasti podnikového vzdělávání. Partnerství s jinými školami, vysokých škol a univerzit jsou vyvíjeny a udržovány prostřednictvím mezinárodní iniciativy mobility studentů.

Zavázala k nabízení a propagaci kvalitního podnikového vzdělávání po celém světě, snažíme se neustále zlepšovat naše akademické programy a normy v souladu s požadavky na globálním trhu, stejně jako s pokyny obdržených od renomovaných amerických, evropských a mezinárodních vzdělávacích organizací.

Naše flexibilní studijní programy jsou založeny na americkém modelu vysokoškolského vzdělávání, který umožňuje studentům zvolit si své kurzy na základě studijních povinností, předchozích studií, aktuální zájmy a budoucích ambicí. Modulární konstrukce Průběh a struktura programu umožňují studentům vybrat si mezi několika počínaje daty, a také jim umožňují přenášet mezi areály na čtvrtletní bázi bez prodloužení nebo přerušení studia. Naše skutečně globální komunita se skládá z více než 85 různých národností z celého světa, se studenty ukazují velké porozumění pro kulturní rozmanitost a podnikatelské iniciativy. Akademicky kvalifikovaných a profesně zkušení profesoři propojení teorie a praxe tím, že současné obchodní případové studie do výuky prostřednictvím interaktivních výukových metod.

"inspirující excelence soukromé vysoké škole, podnětné výhoda malého rozsahu prostředí"

Amsterdam | Antverpy | Barcelona | Brusel | Lausanne | Madrid | Tokio | Zurich

This school offers programs in:
  • English

Vidět DBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

DBA

Edba - Výkonný Doctor Of Business Administration

Campus forma Kombinované 2 - 4 let September 2016 Belgie Brusel Španělsko Barcelona Švýcarsko Curych Antverpy + 5 více

DBA Program Executive je pokročilý akademický program pro absolventy vysokých škol a pracující profesionály, kteří chtějí pokračovat v kariéře progresivní v oblasti podnikání a řízení. [+]

DBA Program Executive je pokročilý akademický program pro absolventy vysokých škol a pracující profesionály, kteří chtějí pokračovat v kariéře progresivní v oblasti podnikání a řízení. Škola je mezinárodní make-up poskytuje dostatek příležitostí pro studenty vykonávat akademické témata zájmu a výzkumu do hloubky s důrazem na globalizaci a mezinárodního obchodu.

 

Doktorské programy se skládají z 60 evropských kreditů a vzít 2 akademické roky 9 měsíců na dokončení studií (až 6/4). Celkem kontaktních hodin ve výši 320. Kurzy a semináře jsou plánované na jednotce intenzivní seminář ve formátu na bi-čtvrtletně od pondělí do pátku, mezi 9h nejdříve a dvacet jedna hodin nejpozději.... [-]


Videos

UIBS Faculty Interviews - Professor Michels

UIBS Student Interviews - Nicolas, Germany

UIBS Student Interviews - Sophie, Belgium

Contact
Adresa
UIBS Main Campus Antwerp
Antwerp, 2000 BE
Adresa destinace
Meirbrug 1
Antwerp, 2000 BE
Adresa
UIBS Main Campus Barcelona
Barcelona, 08007 ES
Adresa destinace
Rambla de Catalunya 2-4
Barcelona, 08007 ES
Adresa
UIBS Main Campus Brussels
Brussels, 1210 BE
Adresa destinace
Rue Guimard 7
Brussels, 1040 BE
Adresa
UIBS Satellite Campus Madrid
Madrid, 28014 ES
Adresa destinace
Regus Business Center, Carrera de San Jerónimo 15
Madrid, 28014 ES
Adresa
UIBS Satellite Campus Tokyo
Tokyo, 163-1030 JP
Adresa destinace
Regus Business Center, Park Tower 3-7-1 Nishi-Shinjuku
Tokyo, 163-1030 JP
Adresa
UIBS Main Campus Zurich
Zurich, 8002 CH
Adresa destinace
Brandschenkestrasse 38
Zurich, 8002 CH
Adresa
UIBS Satellite Campus Lausanne
Lausanne, 1003 CH
Adresa destinace
Regus Business Center, Voie du Chariot 3
Lausanne, 1003 CH
Adresa
UIBS Satellite Campus Amsterdam
Amsterdam, 1016 BX NL
Adresa destinace
Regus Business Center, Herengracht 282
Amsterdam, 1016 BX NL
Adresa
UIBS Satellite Campus Milan
Milan, 20123 IT
Adresa destinace
Regus Business Center
Via Santa Maria Valle 3

Milan, 20123 IT