Alfred Nobel Open Business School

Úvod

Read the Official Description

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School Ltd. je profesionální deštník holding, který využívá své institucionální vztahy poskytovat nejvyšší úroveň akademických aktivit. Jsme hrdí na to, outsourcovat dalších prestižních univerzit a vysokých škol a jejich partnerů renomovaných učenců a osnov tím, že usiluje o vědecké excelence z pragmatičtější, výhled obchodní účely.

Tento soudržné strategie nám umožňuje hrát vedoucí roli ve světě distančního vzdělávání na čtyřech kontinentech. Ve stejné době, nemáme jen těžit z nejvyšší technologické zázemí Hong Kong SAR, ale také z jejích flexibilních vzdělávacích právními normami.

Holdingová společnost registrovaná v Hong Kong zvláštní správní oblasti PR Čína (reg. žádný. 1709134) získal podporu vlády-akreditované ZSKF krále Zikmunda College (Budapešť), jeden z předních maďarských vysokých školách, stejně jako u jiných strategických univerzitních partnery v Asii a většině vyspělých zemích Asie.

Na naše silné partnerství s několika evropskými a asijskými partnery základě vysokoškolského vzdělávání, máme rostoucí pověst pro on-line postgraduální kurzy. Nicméně, my také zůstaneme věrni našemu závazek k dokonalosti ve výuce a těsném kontaktu mezi studenty a členy fakulty. Nabízí svět možností, všechny tradiční otevřený MBA, přípravných a doktorských studijních programů školních byly rozsáhle internacionalizován dát studentům globální kompetence, které potřebují k konkurovat jak v jejich zemích bydliště a do zahraničí.

"Poznání je znovuzrození." To je naše motto velmi důležité v dobách světových krizí, a představuje jak se cítíme o možnostech a odpovědnosti. Spojením nás na adrese Alfred Nobel Open Business School, jeden může zažít nesčetné možnosti v souladu s mandátem a pokračující závazek obchodní školy.

S našimi novými standardy v otevřené obchodní vzdělání, získáte teoretické a praktické znalosti potřebné k životu informovaný svět, a dosáhnout úspěchu potřebné pro spokojený profesního života.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
Contact
Adresa destinace
ANOBS
Unit 706, 7/F, South Seas Centre, Tower 2, 75 Mody Road, Tsimshatsui, Kowloon

Hong Kong, HK
Adresa destinace
ANOBS
c/o King Sigismund College
Kelta u. 2.

Budapest, 1039 HU
Adresa destinace
ANOBS
c/o Orbit-Carona
108, (G.F.) World Trade Centre
Connaught Place

New Delhi, NCR-Delhi, 110001 IN
Adresa destinace
ANOBS
c/o Dr. Guy Parfait Songue
BP

Douala, 7260 CM
Adresa destinace
ANOBS
c/o International Community College (ICC)
Ksani St N35

Tbilisi, 0142 GE
Adresa destinace
ANOBS
c/o IUFS
P O Box 59
Pushkinskaya Ul. , House 19, Litr A, Office7-H

St. Petersburg, 191040 RU
Adresa destinace
ANOBS
#306A, Street 271, (Top Floor of Twin Spa Building)
Sangkat Tumnop Teouk, Khan Chamcarmon

Phnom Penh, KH
Adresa destinace
ANOBS
c/o Ulpia Inc.
29 S.E. 1 Ave, Suite B

Hallandale Beach, Florida, FL, 33009 US