Indian Institute of Management Bangalore

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

100-akr oáza v jižním Bangalore, Indian Institute of Management Bangalore (IIMB), s jeho all-kamenné architektury, svěží zelené lesy a upravené zahrady nabízí idylické prostředí, zapojit se do vedení studia, akademické obce a učení. IIMB má svět-třída infrastrukturu, která umožňuje vysokou kvalitu výuky, výzkumu, poradenství a další odborné činnosti.

&nbsp

Nachází se v Indii vysoké technologie kapitál, IIMB je v těsné blízkosti některé z předních společností domy v zemi, od informačních technologií, aby výrobci spotřebního zboží, což je výhodou integrace ve třídě znalosti s praktickými zkušenostmi.

&nbsp

Byla založena v roce 1973, má institut od té doby postavené na bázi vysoce kvalifikované fakulty, na světové úrovni infrastruktury a motivovaný student tělo se objevit jako jeden z předních institutů pro řízení vzdělávání a výzkum podporovat manažerské excelence v zemi. IIMB usiluje o dosažení excelence prostřednictvím partnerství s průmyslem, a předních akademických institucí, na celém světě. IIMB posláním je "budovat vedoucí přes holistické, transformativní a inovativní vzdělávání. "

&nbsp

Dlouho-trvání post-programů absolventa ústavu tvoří vlajkovou loď Postgraduální program v managementu (PGP), Postgraduální program v Software Enterprise Management (PGSEM) Postgraduální program ve veřejné politice a managementu (PGPPM), jeden rok na plný úvazek výkonný Postgraduální program v managementu (EPGP), a Fellow programu Management (FPM), což je doktorský program. Jako takový, IIMB nabízí kurzy pro každou ze tří segmentů manažerské hierarchie. Všechny tyto programy jsou velmi vysoce hodnocené a IIMB absolventů zaujímají vedoucí manažerské a akademických pracovních míst po celém světě.

&nbsp

Dále výkonný vzdělávací program (EEP) obstarává širokou škálu organizací ve vládě, veřejného a soukromého sektoru a non-vládní organizace, s otevřeným a vlastní programy od dvou dnů do jednoho roku. Mezinárodní magisterský program v Cvičení Management (IMPM), mezinárodní spolupráce výkonný vzdělávací program společně nabízí IIMB s INSEAD, McGill University, Lancaster University a konsorcium japonských univerzit je celosvětově uznávaný jako hlavní inovace ve vzdělávání vedoucích pracovníků. NS Raghavan centrum pro podnikání učení (NSRCEL) na IIMB nabízí také kurzy pro podnikatele a majitele rodinných podniků.

&nbsp

IIMB byla vždy centrem inovační činnosti a je neustále na pozoru příležitosti ke spolupráci s průmyslem, stejně jako dalších akademických institucí po celém světě. Inovace a výzkum na ústavu byl dán jako stimul se zřízením center excelence v různých oblastech od veřejné politiky a řízení podniků na pojistné na finanční trhy a řízení rizik. N. S Raghavan centrum pro podnikání Učení je katalyzátorem pro podnikatelské aktivity a známý inkubační centra pro spuštění podniků.

&nbsp

Funkce, která vyčleňuje IIMB z jiných škol B-je pečlivě vybraný mix studentů s rozmanitostí jako stanovený cíl, aby studenti mohli využít od sebe navzájem zkušenosti kromě teoretických studií ve třídě, a tím vytváří opravdu obohacující vzdělávací zkušenost. Institut také má největší Student Exchange Programu mezi všemi školami B-v Indii s několika partnerskými univerzitami v Severní Americe, Evropě a Austrálii.

&nbsp

Vzhledem k tomu, globální obchodní scénář dostane stále složitější a dynamičtější, IIMB připravuje studenty pro správu a vedení v takové dynamické obchodní situace tím, že poskytuje různorodé a náročné prostředí, kde se mohou učit se a růst, a konečně chodit ven, připraven vést a inspirovat ...

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Kolegy Program V Oblasti řízení (FPM)

Campus forma Denní studium 4 let July 2017 Indie Bangalore

Fellow programu Management je doktorský program IIMB a zavazuje se k výcviku jedinců, kteří vynikají v oblasti výzkumu prostřednictvím práce zveřejňování kvality mezinárodního standardu. [+]

Fellow programu Management (FPM) je doktorský program v Indian Institute of Management Bangalore (IIMB). FPM na IIMB je celosvětově uznáván jako přední zdroj důsledné, inter-disciplinární výzkum ve všech oblastech řízení podniků a veřejné politiky, včetně, firemní strategie a politiky, ekonomie a společenských věd, finance a řízení, marketingové řízení, organizace a chování lidí zdrojů, výroby a provozu, kvantitativních metod a informačních systémů, systémů veřejné a veřejné politiky. Program se zavázala k výcviku jedinců, kteří vynikají ve své oblasti výzkumu prostřednictvím práce zveřejňování kvality mezinárodního standardu. ... [-]