Durham University Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Zkušenosti a dokonalosti: Durham Business School je nedílnou součástí Durham University, a jeden z nejdelších zavedené obchodní školy ve Velké Británii. Společně jsme se spojit akademické kvality, mezinárodně-hodnocené výzkumu a vynikající služby podpory studentů dát studentům to nejlepší podnikového vzdělávání.

&nbsp

Rozmanitost: Naším cílem je rozvíjet mezinárodní obchodní lídři schopni fungovat v multi-disciplinární, multi-kulturní, globálního obchodního světa. Škola je rozmanitost a mezinárodní postavení se odráží ve studentské příjmu, s více než 90 národností celé učil programů. Máme více než 1000 studentů o MBA v dané době.

&nbsp

Akreditace:


Durham Business School je jednou z mála, elitní skupiny institucí po celém světě, kteří jsou akreditovány všechny tři hlavní podnikatelské subjekty, školy akreditace - AACSB, AMBA a EQUIS. Tento úspěch je svědectvím o kvalitě školy a dává vám navíc jistotu, že Durham Business School a jeho programy byly pečlivě testovány a prokázáno, že vysoké kvality, které dnešní profesionály.

&nbsp

Žebříček:

-Financial Times školy Evropský podnikatelský (prosinec 2009): 25. v Evropě, 9. ve Velké Británii

-Financial Times Globální MBA (leden 2010): 12. ve Velké Británii, sedmdesátáčtvrtého ve světě

Ekonom-Který MBA (září 2009): 8. ve Velké Británii, 53. na světě

-Financial Times Executive MBA (říjen 2009): 10. ve Velké Británii, 6. ve Velké Británii pro výzkum

-Financial Times Top 40 Distanční vzdělávání MBA program

-Financial Times Masters in Management žebříčku (2009): 7. ve Velké Británii

-Financial Times Masters in Finance programů (2009): zařazení 8 stupňů mistrů Durham (výpis, nikoliv hodnocení)

&nbsp

Výzkum:

&nbsp

Durham Business School je mezinárodně uznávaný výzkum-vedl obchodní škola, která přitahuje značnou externí financování výzkumu. V posledních HEFCE Research cvičení (RAE), byl 95% výsledků výzkumu školy považována za mezinárodní kvality a výše.

&nbsp

Sítě:

&nbsp

Durham Business School má rozsáhlé vazby jak v rámci obchodní a akademického prostředí. Nedávno jsme pracovali s organizacemi ve Velké Británii, jako Halifax Bank of Scotland a AMEC Formica, stejně jako společnosti v kontinentální Evropě a Asii.

&nbsp

V současné době máme akademické partnery v Číně, Japonsko, Korea, Hong Kong, Německo, Frank, Itálie a Jižní Afriky.

&nbsp

Absolventi:

&nbsp

Slouží více než 11.000 absolventů ve více než 100 zemích světa, Agora globální sítě usnadňuje přenos přátelství a obchodní spojení ven z učebny do sociálních a profesních kruzích po celém světě. Doručování absolventů a současných studentů, Agora globální sítě je komplexní, rozmanitou komunitu, která sedí hodně na srdci 'Durham zážitek'.

&nbsp

To jsou jen některé z důvodů, proč Durham Business School je jednou z předních obchodních škol ve Velké Británii a Evropě, a první volbou pro mnoho studentů, kteří chtějí zlepšit jak jejich obchodní základnu znalostí a dovedností, stejně jako jejich profesní vyhlídky.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Contact
Adresa destinace
Durham University Business School
Durham University
Mill Hill Lane

Durham, Anglie, DH1 3LB GB