The University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

Fakulta sociálních věd Na University of Nottingham nabízí pestrou škálu postgraduálních programů napříč školami, včetně ekonomie; Vzdělávání; Geografie; Zákon; Politika a mezinárodní vztahy; a sociologie a sociální politika.

Pověst o dokonalost

Jsme globální top 100 univerzity, a řada fakulty školách jsou v top 50 pro jejich předmětné oblasti v posledních QS World University Rankings. Jsme také skutečně globální univerzita, se školními areály v Číně a Malajsii.

Studenti přicházejí z celého světa připojit k naší dynamické vzdělávací komunity, kde se naše výuka opírat o naší přední světové výzkumu. V posledním Research Excellence Framework (REF) Nottingham se zařadil na 8. místě ve Spojeném království na míru "výzkumu moci", a více než 97% výzkumu na univerzitě je mezinárodně uznávaný. Fakulta je cenným příspěvkem k této s výzkumem, který má dalekosáhlé dopady na společnost, hospodářství, zdraví a dobré životní podmínky, kulturu, veřejnou politiku a životní prostředí.

Úžasné místo

Fakulty školy jsou založeny na University Park a jubilejních areály v srdci Anglie. 300-akr University Park je široce považována za jednu z nejkrásnějších areálů ve Velké Británii, s lodičky jezerem a zvlněné zelené kopce. Je to také jen 10 minut autobusem od rušného centra města Nottingham, a brzy bude ještě lepší spojen s dokončením nové tramvajové sítě. Jubilejní campus získal řadu ocenění za své inovativní, ekologicky šetrné budovy, a jeho nastavení na břehu jezera a moderní sochy, aby to inspirující prostředí k učení.

Vyhrazená podpora sítě

Naše Mezinárodní úřad je tady, aby vás před vámi přijet, a bude také podporovat vás po celou dobu Vašeho studia. Poskytují informace a podporu na mnoha otázkách včetně mezinárodních kvalifikací, víz, finance, pracovní předpisy a přizpůsobit se životu ve Velké Británii.

Naše centrum pro anglické jazykové vzdělávání (CELE) zajišťuje výuku před a během svých studií, rozvíjet své jazykové dovednosti na požadované úrovni. Máme také Kariéra a zaměstnatelnosti služeb nabízet poradenství v oblasti, a služby studenta středisko, které vám mohou pomoci s osobními či akademických záležitostech, které budete mít.

Real-world učení

Všechny školy ve fakulty mají cenné vazby s průmyslem, a všechny naše programy vybavit vás se základními dovednostmi a odbornými znalostmi, které budete potřebovat k dosažení svých profesních cílů. Nottingham je Spojené království je nejvyšší vysokoškolské pro vyhlídky na zaměstnání, a můžete si být jisti, že budete absolvent s magisterský titul, který je relevantní pro současné problémy a vyrovnává s potřebami zaměstnavatelů po celém světě.

Informace uvedené na této webové stránce byla vypracována v dostatečném předstihu před akademického roku, ke kterému se vztahuje. Bylo vynaloženo veškeré úsilí, aby bylo zajištěno, že informace obsažené byly přesné v době vydání, ale změny (například na obsahu kurzu) se mohou vyskytnout vzhledem interval mezi vydávání a zahájením kurzu. Je proto velmi důležité zkontrolovat webové stránky univerzity pro všechny aktualizace dříve, než budete žádat o kurzu podle následujících www.nottingham.ac.uk/pgstudy~~dobj. Tam, kde existuje rozdíl mezi obsahem těchto webových stránek a internetových stránek univerzity, obsah internetových stránek univerzity přednost.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Ekonomické Světy Phd

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Nottingham

Ekonomické Worlds téma disertační práce je mezinárodně uznávaný výzkumný klastr v rámci školy. Prostřednictvím své živé a dynamické výzkumné kultury, výzkum proveden v rámci tématu má pokročilé analýzy ekonomických jevů v současné globalizaci v ekonomické geografie a širších společenských věd. Téma má vynikající pověst o získání externích výzkumných grantů a doktorské a CASE studentships ... [+]

Ekonomické Worlds PhD Ekonomické Worlds téma disertační práce je mezinárodně uznávaný výzkumný klastr v rámci školy. Prostřednictvím své živé a dynamické výzkumné kultury, výzkum proveden v rámci tématu má pokročilé analýzy ekonomických jevů v současné globalizaci v ekonomické geografie a širších společenských věd. Téma má vynikající pověst o získání externích výzkumných grantů a doktorské a CASE studentships ze zdrojů včetně Hospodářské a sociální rady pro výzkum, The British Academy a The Leverhulme Trust. Výzkum je charakterizována vývojem inovativních teoretických přístupů k ekonomické, které jsou sladěny s kulturní, politické a sociální dimenze hospodářského života. To je spojeno se silným závazkem k důsledné empirického výzkumu za použití řady metod. Tento výzkum agenda je ve tvaru prostřednictvím čtyř souvisejících s tématy: Peníze Znalost Orgány Hodnota Hlavními členy tohoto tématu jsou: Andrew Cook, Louise Crewe, Shaun francouzsky, Sarah Hallová (téma vůdce), Andrew Leyshon a Adam Swain. Tři speciální Profesoři jsou spojeny s tímto tématem: Donald McNeill (University of Western Sydney), Jamie Peck (University of British Columbia) a Michael Samers (University of Kentucky). Téma má také velmi živé společenství post-doktorských Research Associates a postgraduální výzkum studentů. To hostí úspěšný učil magisterském programu MSc souvisí s University of ESRC doktorského výcvikového střediska Nottinghamu; Ekonomika, Space a společnost. Podívejte se na naše výzkumné studentské profily a některé z nedávno dokončených PhD projektů našich studentů. Vybavení Každý student je vybaven vlastním místa na stole a laptop, a má přístup k širší univerzitní výpočetních a knihovních zařízení. Kopírování a telefonní zařízení jsou rovněž k dispozici. Každý student má obvykle dva výzkumné orgány dohledu ze v rámci školy. Škola má zavedený program školení pro výzkum pro nové postgraduální studenty, jejichž cílem je zavést výzkumných pracovníků na klíčové intelektuálních debat v rámci svého oboru, a zajistit základní přenositelné výzkum dovedností. Doktorandů jsou integrovány do výzkumné komunity školy prostřednictvím účasti na výzkumných seminářích daných hostujících řečníků a výzkumných dílnách daných členy školy. Tam je aktivní postgraduální výzkumná skupina v každém ze čtyř klíčových oblastech výzkumu školy. Studenti těšit se z vysoké úrovně podpory. Výzkumné studenti jsou ubytováni ve škole a za předpokladu, s nezbytným vybavením pro jejich práci, včetně počítače. Ty jsou poskytovány s minimální roční grantovou podporu ve výši 500 liber a povzbudil požádat o další školy a financování univerzity, například pro konference docházku. Masters studenti mají plný přístup do školských zařízení, včetně výpočetní laboratoř a informačního centra. [-]

Ekonomika Phd

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Nottingham

Nottingham School of Economics se těší mezinárodní pověst pro výzkum a stipendium v ​​nejvyšší kvalitě. Škola podporuje aktivní výzkumné prostředí, které podněcuje spolupráce výzkumných vazby, a to jak uvnitř, tak vně univerzity. Škola podporuje řadu výzkumných skupin, které pokrývají celou škálu ekonomické teorie a aplikované ekonomie a ekonometrie ... [+]

Ekonomika PhD Nottingham School of Economics se těší mezinárodní pověst pro výzkum a stipendium v ​​nejvyšší kvalitě. Škola podporuje aktivní výzkumné prostředí, které podněcuje spolupráce výzkumných vazby, a to jak uvnitř, tak vně univerzity. Škola podporuje řadu výzkumných skupin, které pokrývají celou škálu ekonomické teorie a aplikované ekonomie a ekonometrie. Výzkumný program Postgraduální nabízí studentům možnost studovat ekonomii na úrovni PhD s odborným dohledem a další vzdělávání v oblasti výzkumu. Program se skládá z kombinace vyučovaných předmětů a pod dohledem nezávislého výzkumu, což vedlo k dokončení disertační práce. Pět hlavních Výzkumná centra jsou hostované ve škole: Centrum pro výzkum hospodářského rozvoje a mezinárodního obchodu (úvěr) se zaměřuje na průzkum do hospodářských politik v rozvojových zemích, zejména pokud tito se vztahují k mezinárodnímu obchodu, chudoba, zahraniční pomoci, zemědělství a komoditní trhy , Centrum pro globalizaci a hospodářskou politiku (GEP), výzkum je zaměřen na ekonomickou analýzu vazeb mezi změn ve struktuře mezinárodního obchodu, přeshraniční investice a výrobu, mezinárodní regulace a výsledky trhu práce. Centrum pro výzkum rozhodnutí a experimentální ekonomie (CEDEX) provádí výzkum na individuální a strategické rozhodování pomocí kombinace teoretických a experimentálních metod. Na teorii straně, členové Centra vyšetřovat individuální volbu za nejistoty, kooperativní a non-kooperativní teorie her, stejně jako teorie psychologie, omezené racionality a evoluční teorii her. Středisko má vlastní vyhrazený experimentální laboratoř, a její členové použili experimentální metody v oblasti veřejné ekonomie, individuální volby za rizika a nejistoty, strategické interakce a výkonnosti aukcí, trhů a jiných ekonomických institucí. Granger Centrum pro časové řady ekonometrie byla založena v prosinci 2006 v University of Nottingham School of Economics, aby výzkumný fórum pro rozvoj a šíření nových výzkumných iniciativ v teoretických i aplikovaných časových řadách ekonometrické analýzy, včetně metod panelových dat. Středisko je pojmenována na počest profesora Sir Clive Granger v uznání obou jeho neocenitelné příspěvky k disciplíně časové řady ekonometrie a své dlouhé spolupráci s University of Nottingham. Centrum pro finance a úvěrových trzích (CFCM, dříve Experian Centrum pro hospodářskou modelování), byla založena v roce 2000 ve škole ekonomie na University of Nottingham. Výzkumné centrum se zaměřuje na řadu konkrétních otázek vyplývajících z domácností a podnikových dluhopisů; splácet dluh, a na širší problematiku fungování úvěrových trhů. Projekty na dluh, výchozí a nedoplatky domácností prostředků využívají zveřejněny mikrodat domácností z Velké Británie a USA Existuje řada projektů na fungování úvěrových trhů, které zkoumají přenosové mechanismy v sektoru měnových a opatření firemních a úvěrových domácnost omezení vyplývající z měnové politiky , Středisko má také, od svého založení, měl zájem na ekonometrické prognózování. Škola má silné výzkumné skupiny v mikroekonomické teorie, pracovat na teorii her, veřejné ekonomické teorie a sociální volby; v makroekonomice se zájmy, včetně měnových a růst ekonomiky; a ekonomiky práce s prací na mzdových rozdílů, přizpůsobení trhu práce a nabídky pracovních pobídek. Health Economics Research Group odkazy na škole veřejného zdraví v Medical School. Nedávné publikace a aktuální výzkumné zájmy zahrnují posouzení zdravotního stavu a přístup ke zdravotní péči. Pracovní podmínky Studijní návyky jsou záležitostí individuální preference a škola nemá přání, aby právní předpisy v této otázce. Škola má však pocit, že výzkumné studenti těžit z úzké integrace s personálem a dalších doktorandů, a za tímto účelem se snaží poskytnout studijní ubytování uvnitř nebo v blízkosti školy. Norma je určena pro studenty zaujmout studovny v jednom z několika pokojů sdílených s dalšími výzkumnými studenty. Ty poskytují psací stůl, prostor pro počítač, regály a kartotéce. Počítačové vybavení Výzkumné studenti jsou poskytovány s PC, plně odpovídající jejich potřeby výzkumu a pro jejich osobní potřebu. Tyto počítače podporují standardní zpracování textu a tabulkové balíčky Windows, stejně jako široký-spektrum odborných statistických, matematických a programování aplikací. Všechny počítače jsou propojeny do intranetu školy a na internetu. Podpora pro výzkum Veškeré výzkumné studenti jsou povinni přijmout PhD učil modul v prvním roce a účastnit se takové teoretické kurzy jako škola a jejich orgány dohledu požadují, obvykle v jejich prvním ročníku studia. Výzkum vzdělávání, z nichž tyto kurzy jsou jednou součástí, bude normálně trvat 60% času studenta (90 kreditů), zbytek je věnován přípravě jeho / její výzkumné téma. Studenti s magisterský titul z vysoké školy, který má ESRC uznání výzkum školení bude obvykle osvobozeny od těch vyučovaných kurzů, které odpovídají těm, které je v jejich magisterského programu. Ti, kteří s MA / MSc z jiných vysokých škol se může na základě rozhodnutí školy, dostat výjimku z některých vyučovaných předmětů. Ve všech případech, budou studenti muset přijmout zvláštní kurzy odborné přípravy pro jejich oblasti výzkumu a ve kterém nejsou za to, že měl odpovídající odbornou přípravu před vstupem. Existuje řada podpůrných služeb univerzity, které vám pomohou během svého času v Nottinghamu a dále. Unie studentů jsou mimořádně důležitým zdrojem podpory. [-]

Environmentální A Geomorfologické Vědy PhD

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Nottingham

Toto téma je vede výzkum v zemi a systémů v oblasti životního prostředí v rozsahu prostorových a časových měřítcích. Zkoumáme vzorce a procesy v rámci biosféry, atmosféry, hydrosféry a litosféry dělat závěry o minulosti, současnosti a budoucnosti změny. Jsme průkopnické špičkové technologie pro sběr dat geovědní, analýzy a předávání znalostí. S podporou state-of-the-art laboratoří a informací ... [+]

Environmentální a Geomorfologické vědy PhD Toto téma je vede výzkum v zemi a systémů v oblasti životního prostředí v rozsahu prostorových a časových měřítcích. Zkoumáme vzorce a procesy v rámci biosféry, atmosféry, hydrosféry a litosféry dělat závěry o minulosti, současnosti a budoucnosti změny. Jsme průkopnické špičkové technologie pro sběr dat geovědní, analýzy a předávání znalostí. S podporou state-of-the-art laboratoří a informačních systémů, jsme se zapojily do základní a aplikovaný výzkum se silným zaměřením na řízení zdrojů a ochrany životního prostředí, biologické rozmanitosti, zmírňování rizik a obnovy ekosystému. Čtyři podtémata shrnout naše škálu aktivit: Biogeografie Rekonstrukce životního prostředí Informatika Vodní zdroje Postgraduální studenti jsou silně integrovány do našeho výzkumu, přispívají ve všech oblastech činnosti a odráží mezinárodní rozsah naší práce. Členové tohoto tématu se podílí na NERC financované ENVISION DTP, společný Nottingham-BGS centrum pro environmentální geochemie a Centrum pro životní prostředí univerzity. Vybavení Každý student je vybaven vlastním místa na stole, a má přístup ke školní Graduate Computing Laboratory a širší univerzity výpočetních a knihovních zařízení. Kopírování a telefonní zařízení jsou rovněž k dispozici. Každý student má obvykle dva výzkumné orgány dohledu ze v rámci školy. Škola má zavedený program školení pro výzkum pro nové postgraduální studenty, jejichž cílem je zavést výzkumných pracovníků na klíčové intelektuálních debat v rámci svého oboru, a zajistit základní přenositelné výzkum dovedností. Doktorandů jsou integrovány do výzkumné komunity školy prostřednictvím účasti na výzkumných seminářích daných hostujících řečníků a výzkumných dílnách daných členy školy. Tam je aktivní postgraduální výzkumná skupina v každém ze čtyř klíčových oblastech výzkumu školy. Studenti těšit se z vysoké úrovně podpory. Výzkumné studenti jsou ubytováni ve škole a za předpokladu, s nezbytným vybavením pro jejich práci, včetně počítače. Ty jsou poskytovány s minimální roční grantovou podporu ve výši 500 liber a povzbudil požádat o další školy a financování univerzity, například pro konference docházku. Masters studenti mají plný přístup do školských zařízení, včetně nové výpočetní laboratoř a informačního centra. [-]

Kulturní A Historické Geografie Phd

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Nottingham

Kulturní a historické geografie je výrazný, mezinárodně-proslulý téma disertační práce v rámci školy. Výzkum v této oblasti je formován, a má tvar, širší vývoj v oblasti umění, humanitních a sociálních věd. Výzkum kombinuje trvalé angažmá empirický materiál se závazkem k teoretickým inovacím, a ukazuje geografickou a historickou rozmanitost učiva s ... [+]

Kulturní a historické geografie PhD Kulturní a historické geografie je výrazný, mezinárodně-proslulý téma disertační práce v rámci školy. Výzkum v této oblasti je formován, a má tvar, širší vývoj v oblasti umění, humanitních a sociálních věd. Výzkum kombinuje trvalé angažmá empirický materiál se závazkem k teoretickým inovacím, a ukazuje geografickou a historickou rozmanitost předmětu s kulturní a historické geografie. Výzkumný program v kulturní a historické geografie byl formován tří vzájemně propojených témat: Kultury krajiny Historické geografie Empire, životní prostředí a zdraví Historie geografických a ekologických znalostí Výzkum provedený na kulturní a historické geografie byl financován z významných ocenění z AHRC, ESRC, Wellcome Trust, Leverhulme Trust, Britské akademie, Alexander von Humboldt nadace, Paul Mellon Centre, Carnegie Trust a DEFRA. Téma přitahuje velké množství high-kalibru postgraduální studenty, se zdroji financování, včetně AHRC a ESRC. Výzkumné prostředí je rozšířena o téma disertační sérii seminářů, a hosting řady návštěvy mezinárodních učenců. Vybavení Každý student je vybaven vlastním místa na stole a laptop, a má přístup k širší univerzitních výpočetních a knihovních zařízení. Kopírování a telefonní zařízení jsou rovněž k dispozici. Každý student má obvykle dva výzkumné orgány dohledu ze v rámci školy. Škola má zavedený program školení pro výzkum pro nové postgraduální studenty, jejichž cílem je zavést výzkumných pracovníků na klíčové intelektuálních debat v rámci svého oboru, a zajistit základní přenositelné výzkum dovedností. Doktorandů jsou integrovány do výzkumné komunity školy prostřednictvím účasti na výzkumných seminářích daných hostujících řečníků a výzkumných dílnách daných členy školy. Tam je aktivní postgraduální výzkumná skupina v každém ze čtyř klíčových oblastech výzkumu školy. Studenti těšit se z vysoké úrovně podpory. Výzkumné studenti jsou ubytováni ve škole a za předpokladu, s nezbytným vybavením pro jejich práci, včetně počítače. Studenti jsou poskytovány s minimální roční grantovou podporu ve výši 500 liber a povzbudil požádat o další školy a financování univerzity, například pro konference docházku. Masters studenti mají plný přístup do školských zařízení, včetně výpočetní laboratoř a informačního centra. [-]

Politologie A Mezinárodní Vztahy MPhil / PhD

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Škola nabízí MPhil a PhD dozor ve většině oborů politologie a mezinárodních vztahů. Doktorský program je strukturován kolem týdenní kolokvia. Výzkumné zájmy zaměstnanců školy spadají převážně do ... [+]

Politika a mezinárodní vztahy MPhil / PhD Škola nabízí MPhil a PhD dozor ve většině oborů politologie a mezinárodních vztahů. Doktorský program je strukturován kolem týdenní kolokvia. Výzkumné zájmy zaměstnanců školy spadají především v následujících oblastech: Asia-Pacific Škola hostí University je institut Asie-Pacifik studií (IAPS). Čtyři klíčová témata byly identifikovány pro koncentrované činnosti: volbách, politické komunikaci, sociálních hnutí a bezpečnostních otázkách. Evropa a evropská integrace Práce Centra pro studium evropské správě (CSEG) se zaměřuje na tři oblasti - institucionální návrhu evropské bezpečnosti, zastoupení a politických stran, a průmyslových vztahů. Centrum výzkum se zaměřuje na klíčové manažery, trhů práce, politických stran a nevládních organizací. Jedním z hlavních cílů střediska v budoucnu je podpora dalších společných projektů s evropskými partnery. Demokratizace a režim Transition Práce na přechodu k demokracii ve vztahu k řadě evropských a dalších zemí je doprovázena hlavní výzkum na institucionální design, státní kapacity a politického procesu, politické korupci a povaze moderního státu. Ostatní práce, jako je udržení míru, občanské společnosti a lidských práv za okolností režimu přechodu je ústředním tématem tohoto výzkumného prostoru. K dispozici je také srovnávací výzkum v oblasti dětských práv "zhroucených států", demokratizace a sociálních hnutí. Diplomacie a mezinárodní bezpečnost Škola má populární MA v diplomacii a MA v mezinárodní bezpečnosti a terorismu. Několik členů personálu učit a výzkum v těchto oblastech, a my vítáme výzkumné studentům se zájmem o práci v těchto oblastech. Jednotlivé odborné oblasti patří Anglo-americké vztahy, diplomatické historie, tajemství inteligenci, bezpečnostní vztahy a příčiny války, míru a neutrality. Současná politická teorie Tato skupina se specializuje na evropském a severoamerickém současné politické myšlení. Témata zahrnují práce na ekologické myšlení, feministickou utopický myšlenku, Úmyslná společenství, rovných příležitostí a sociální teorie a sociální stát. Jednotlivé myslitelé pojistily zahrnovat Agnes Heller, Jacques Lacan a John Rawls. Tam je silný důraz na rozhraní se sociální politiky a veřejné správy, s prací o občanství, tráva kořenové aktivisté, New Right, role think-tanků a politických poradců v národním i mezinárodním měřítku, BSE a bio-rizikem. Globální spravedlnost a sociální hnutí Centrum pro studium sociální a globální spravedlnosti vyzývá k podávání přihlášek pro doktorské výzkum v oblasti globální občanské společnosti, nové formy demokratické účasti a úzce související vznik nových sociálních hnutí a jejich boji proti neoliberální globalizace. Britské politice S Philip Cowley, Andrew Denham a Steven Fielding, tří předních vědců v britské politice, škola politologie a mezinárodních vztahů, je ideálním místem pro PhD výzkum v této oblasti. Zejména jsme podpořit projekty na britské politické strany, stranické vedení voleb, poslanci ve Westminsteru a reformy veřejného sektoru. DOBA Tři roky na plný úvazek nebo šest let na částečný úvazek plus jeden rok psát-up na plný úvazek nebo dva roky psaní-up na částečný úvazek. Oblasti dohledu Škola politologie a mezinárodních vztahů je hrdá na své rozsáhlé odborné znalosti dohlížet na doktorských tématech pokrývajících tři hlavní dílčí pole komparativní politologie, mezinárodních vztahů a politické teorie. IT zařízení Kromě IT zařízení poskytovaných na univerzitě, škola nabízí všechny na plný úvazek postgraduální výzkumné zapsaných studentů se školou svou vlastní pracovní plochu v místnostech určených pro použití v oblasti výzkumu studentů. Studenti jsou poskytovány s počítačem, tisk a kopírovací zařízení a jsou uvedeny velkorysou tisk a kopírovací příspěvek. Kolokvium Škola provozuje týdenní kolokvium pro postgraduální studenty, výzkumné dává studentům příležitost prezentovat své práce před ostatními výzkumu studentů a zaměstnanců s podobnými výzkumnými zájmy na jejich vlastní. Výzkumné semináře Škola provozuje výzkumné semináře pro zaměstnance a postgraduálních výzkumných studentů. Postgraduální výzkum Studenti jsou vedeni k stali členy jednoho nebo více z výzkumných center školy. Výzkumná centra nabízejí kompletní program workshopů, čtení skupiny, rozhovory a konference. Výuka zkušenosti S ohledem na možný budoucí kariéru v akademické obce, postgraduální výzkum jsou studenti vyzývají, aby přijaly některé vysokoškolské výuky v jejich druhém a / nebo třetím roce postgraduální výzkumu. Graduate School na University běží školení vztahující se k výuce - studenti, kteří se chtějí učit se žádají, aby absolvovat řadu z nich v průběhu prvního roku jejich postgraduální výzkumné studie. [-]

Sociologie A Phd Sociální Politika

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Škola má silnou a živé společenství postgraduálních výzkumných studentů. Jsme hrdí, že jsou stránky pro kreativitu a inovace v a napříč naší oblasti výzkumu odborných znalostí a jsou určeny k rozvoji našich studentů výzkumné dovednosti, odborné znalosti a kariéru v podpůrném a kolegiální prostředí ... [+]

Sociologie a sociální politika PhD Škola má silnou a živé společenství postgraduálních výzkumných studentů. Jsme hrdí, že jsou stránky pro kreativitu a inovace v a napříč naší oblasti výzkumu odborných znalostí a jsou určeny k rozvoji našich studentů výzkumné dovednosti, odborné znalosti a kariéru v podpůrném a kolegiální prostředí. Naše výzkumné studenti jsou vedeni k účasti na školy akademického života a spolupracovat s výzkumnými skupinami, středisek a instituce, která odráží jejich výzkumného prostoru. Škola podporuje postgraduální žurnál a konference - Poptávka. Náš PhD program je uznala Rada hospodářské a sociální výzkum (ESRC) prostřednictvím doktorského Training Centre, nabízí jak jedno-plus tři stupně a tři tituly ročně. Pro jedno-plus tři trasy, studenti provést počáteční rok výzkumu tréninkové metody, což vede k MA, před postupující k rozvoji jejich hlavní zaměření výzkumu. Nabízíme dozor v kriminalistice, veřejné politiky, vědy a techniky studie, sociální politika a správa, sociální práci a sociologii. Aplikace a vstupní požadavky Veškeré žádosti by měly být provedeny pomocí žádající portálu. Studenti mohou studovat po dobu tří let na plný úvazek, nebo až o šest let na částečný úvazek s položku v září nebo v lednu. Žadatelé, kterým můžeme učinit nabídku bude rozhovor buď osobně, nebo telefonicky prostřednictvím prospektivní nadřízeným. Žadatelé musí mít alespoň horní druhé třídy (2: 1), diplom nebo magisterský titul s průměrnou známkou alespoň 60%. Zahraniční studenti musí také mít jednu z následujících angličtiny testů: IELTS 7.0 (ne méně než 6,0 v každém prvku) TOEFL iBT (100 s ne méně než 21 v poslechu a psaní, 22 ve čtení, 23 v mluvení) Cele presessional průběh závěrečné hodnocení "prospěl s vyznamenáním" Vybavení Pokročilý odborná příprava pro výzkum, včetně kvalitativních a kvantitativních metod a filozofie sociálních věd Rozsáhlý program školení dovedností založených Vysoce kvalitní dozor; každý student je přidělen dvě dohledu Pravidelné, nepřerušované, individuální sezení dohledu Časté hodnocení a zpětná vazba o pokroku Dobře vybavené pracovní základny, přístup k telefonu, faxu, e-mailu a on-line bibliografických zařízení Přístup k aktuálním výpočetních zařízení Živý výzkum kultury s vynikajícími národní a mezinárodní sítě [-]

životní Prostředí A Společnost Phd

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Nottingham

Tento výzkum je zaměřen na téma odborných znalostí v rámci školy geografii je pro životní prostředí a společnost téma výzkumu. Výzkum členy tohoto tématu se zaměřuje na témata, na rozhraní prostředí, společnosti v různých zeměpisných kontextech a měřítka. Práce v tomto výzkumném tématu byla zaměřena na čtyři klíčové oblasti: udržitelné venkovské a městské vedení země (včetně prací na ocenění a ochrany životního prostředí ... [+]

Životní prostředí a společnost PhD Tento výzkum je zaměřen na téma odborných znalostí v rámci školy geografii je pro životní prostředí a společnost téma výzkumu. Výzkum členy tohoto tématu se zaměřuje na témata, na rozhraní prostředí, společnosti v různých zeměpisných kontextech a měřítka. Práce v tomto výzkumném tématu byla zaměřena na čtyři klíčové oblasti: Udržitelné venkovských a městských Land Management (včetně práce na oceňování a ekosystémových služeb v oblasti životního prostředí Centrem pro řízení životního prostředí) Zemědělství, potravinářství a lesnictví Udržitelné využívání a hospodaření s vodou Zdraví a životní prostředí Práce prováděné v rámci tohoto tématu je financována mnoha organizací, včetně ESRC, EPSRC, NERC, agentury pro životní prostředí EU, Defra, Natural England, Evropská agentura pro životní prostředí, The Leverhulme Trust a průmyslu. Členové Téma působí jako poradci britské vlády agentury (EA / Defra, DFID, ČSL), mezinárodních agentur a organizací pro rozvoj (OSN, Světové banky, Evropského hospodářského prostoru, společné fórum EU, SDC a Mezinárodní výbor na kontaminovaná půda) a hrají hlavní role v profesních orgánů (např. SILC a Geological Society) a učené společnosti (RGS IBG). Skupina je aktivní ve interdisciplinárního výzkumu jak uvnitř, tak vně univerzity. Vybavení Každý student je vybaven vlastním místa na stole a laptop, a má přístup k širší univerzitní výpočetních a knihovních zařízení. Kopírování a telefonní zařízení jsou rovněž k dispozici. Každý student má obvykle dva výzkumné orgány dohledu ze v rámci školy. Škola má zavedený program školení pro výzkum pro nové postgraduální studenty, jejichž cílem je zavést výzkumných pracovníků na klíčové intelektuálních debat v rámci svého oboru, a zajistit základní přenositelné výzkum dovedností. Doktorandů jsou integrovány do výzkumné komunity školy prostřednictvím účasti na výzkumných seminářích daných hostujících řečníků a výzkumných dílnách daných členy školy. Vibrující seminář série povzbuzuje doktorandy sdílet aktuální výsledky výzkumu a rozvíjet nové programy s podporou akademického kolegy. Studenti těšit se z vysoké úrovně podpory. Výzkumné studenti jsou ubytováni ve škole a za předpokladu, s nezbytným vybavením pro jejich práci, včetně počítače. Tyto služby jsou poskytovány s roční podporou grant 500 liber a povzbudil požádat o další školy a financování univerzity, například pro konference docházku. Masters studenti mají plný přístup do školských zařízení, včetně informačního centra. [-]

Contact
Adresa destinace
The Faculty of Social Sciences,
Law and Social Sciences Building,
University of Nottingham,
University Park

Nottingham, Anglie, NG7 2RD GB