University of Leicester, Department of Economics

Úvod

Read the Official Description

Katedra ekonomie má vynikající pověst pro postgraduální výuku. Studium zde vám pomůže připravit se na širokou škálu pracovních příležitostí ve vládě, podnikání nebo odvětví finančních služeb, tak i pro budoucí výzkum.

O oddělení

Katedra ekonomie na Leicester má dlouhou historii. Od svého otevření v roce 1924, oddělení bylo stále úspěšnější.

V minulosti tříletého průměru, jsme se pravidelně řadí mezi tři nejlepší ekonomie odděleních ve Velké Británii pro celkovou uspokojení studenta mezi tradičními tradiční pre-1992 univerzity.

Katedra ekonomie si klade za cíl poskytovat svým studentům co největší podporu a pomoc, jak je to možné spolu s poskytováním přátelské a příjemné prostředí, což je důvod, proč v poslední době investovala v konkrétních oblastech pro studenty.

Naše moderní konstrukce se skládá z více než 35 akademických zaměstnanců, kteří pracují v oddělení, včetně 13 profesorů, a více než 50 výzkumných studentů. Nabízíme 10 bakalářské programy, 5 učil postgraduální kurzy a doktorský program, dělat katedry ekonomie na univerzitě v Leicesteru jedním z největších v zemi.

Part-time MSc Degrees

Na částečný úvazek MSc Financial Economics

CFA Program Partner CFA Institute katedry ekonomie je CFA Program partnerem CFA Institute.

Část úvazek MSc Financial Economics Samozřejmě je program dvouletého a stejně jako plný časový průběh, nabízí komplexní školení v zásadách financí, investičních analýz a analytických metod moderního finančnictví.

Full-time MSc Degrees

MSc Bankovnictví a finance

Tento stupeň využívá analytický přístup ekonomie na rozvoj metod používaných v moderní bankovnictví a financí a posouzení jejich vlivu na obchodní firmy.

MSc obchodní analýzy a finance

Tento kurz je určen pro absolventy vysokých škol, kteří chtějí uplatnit své znalosti ekonomie k analýze obchodních problémů a finance.

MSc Economics

Program MSc Economics je určen pro studenty, kteří mají silné zázemí v oboru ekonomie. Kurz je určen pouze pro vstup na úrovni PhD.

MSc Financial Economics

CFA Program Partner CFA Institute katedry ekonomie je CFA Program partnerem CFA Institute.

Kurz nabízí komplexní školení v zásadách financí, investičních analýz a analytických metod moderního finančnictví.

řízení finančních rizik msc

Katedra ekonomie je Akademický Partner GARP - Globální asociace rizik Professionals.

Tento kurz je pro vás, pokud chcete vybavit se s dovednostmi v metodách řízení rizik, kvantitativní analýza, ekonometrie a programování.

Varianty

Zvláštní partnerství příležitost s Lingan University, Hong Kong

Speciální možnost získat dvě Mscs z oddělených předních institucí na dvou kontinentech.

This school offers programs in:
  • English

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Phd Ekonomika

Campus forma Denní studium Kombinované 36 - 78 měsíců August 2016 Spojené království Leicester + 1 více

Doktorandi absolvovat nezávislý výzkumný projekt pod vedením dozorčí týmu. Výzkum je obvykle dokončen v průběhu maximálně po dobu 3 až 3,5 let (na plný úvazek), nebo 6 až 6,5 let (na částečný úvazek). [+]

Jak se přihlásit 1. Ujistěte se, že nabízíme PhD dozor v oblasti, ve které chcete pracovat - hledat naše výzkumné zájmy zaměstnanců 2. Návrh návrh, výzkum, který nám říká, co chcete na výzkumJak máte v úmyslu to udělat, a proč je to stojí za to dělat 3. Připravte si doklady, - S aplikací musíte zahrnout důkaz, že splňujete požadavky na vzdělání vstup a vstupní požadavky anglickém jazyce: zahrnují veškerá příslušná osvědčení / diplomy a přepisy Mezinárodní žadatelé musí poskytnout oficiální kopie celých jejich průběhu přepisů, včetně vysvětlení režimů známky a, kde je to možné, údaj o jejich pořadí třídy / pozice ve třídě podpůrných dokladů, které nejsou v anglickém jazyce, musí být opatřeny ověřený anglický překlad Musíte také poskytnout kontaktní údaje na dvou akademických (ne osobní), rozhodčí, kteří mohou komentovat vaše vhodnosti pro výzkumný studijní program 4. Odešlete svou on-line přihlášku nebo použít poštou Naše katedra ekonomiky je oddělení výzkumu-vedl zavázala produkovat nejvyšší kvality stipendium zároveň uznává významný vztah mezi excelenci ve výzkumu a ve výuce. Dohled a Vědní obory Nabízíme PhD dozor v oblastech slučitelných s výzkumnými zájmy našich akademičtí pracovníci, včetně: Teorie her Mechanismus design Behaviorální ekonomie Průmyslové Organizace Růst Teorie Veřejná ekonomika Labour Economics Politická ekonomie Ekonomika migrace Zdravotní ekonomika PhD Popis Doktorandi absolvovat nezávislý výzkumný projekt pod vedením dozorčí týmu. Výzkum je obvykle dokončen v průběhu maximálně po dobu 3 až 3,5 let (na plný úvazek), nebo 6 až 6,5 let (na částečný úvazek). Čtvrtý rok (na plný úvazek), nebo sedmý rok (part-time), nebo zbývající část tohoto může být použit k přípravě na práci na zkoušku. Práce by obvykle neměla překročit 80.000 slov a musí originální příspěvek k poznání a obsahují dílo kvalitě vhodné ke zveřejnění. Práce se pak musí bránit v viva voce (ústní) zkoušky před titul může být udělen. Vstupní požadavky a poplatky Žadatelé musí mít: UK vysokoškolák (bakalářské) stupeň s alespoň první třídy nebo horní druhé třídy vyznamenání nebo ekvivalentní kvalifikaci uznaného v zámoří instituce Navíc musí žadatelé prokázat, že splňují angličtiny vstupní požadavky univerzity. Školné se liší v závislosti na stavu žadatele poplatek (UK, EU, nebo mezinárodní), typu programu (PhD / MPhil nebo profesní doktorát), a způsob studia (na plný úvazek nebo na částečný úvazek). [-]

Videos

University of Leicester

Contact

University of Leicester, Department of Economics

Adresa, 1. řádek University Road
LE1 7RH, United Kingdom
Website http://www2.le.ac.uk/departments/economics/postgraduate
Telefonní číslo +44 116 252 5113