University of Leicester, School of Business

Úvod

Read the Official Description

The University of Leicester School of Business má vynikající pověst pro postgraduální výuku. Studium zde vám pomůže připravit se na širokou škálu pracovních příležitostí ve vládě, podnikání nebo odvětví finančních služeb, tak i pro budoucí výzkum.

O škole

The University of Leicester School of Business byla založena v roce 2016, sdružuje vynikající odborné znalosti v oblasti ekonomie a managementu k vytvoření world-class obchodní školu. Ekonomika v Leicesteru má za sebou dlouhou historii od svého otevření v roce 1924.

Full-time MSc Degrees

MSc Bankovnictví a finance

Tento stupeň využívá analytický přístup ekonomie na rozvoj metod používaných v moderní bankovnictví a financí a posouzení jejich vlivu na obchodní firmy.

MSc obchodní analýzy a finance

Tento kurz je určen pro absolventy vysokých škol, kteří chtějí uplatnit své znalosti ekonomie k analýze obchodních problémů a finance.

MSc Economics

Program MSc Economics je určen pro studenty, kteří mají silné zázemí v oboru ekonomie. Kurz je určen pouze pro vstup na úrovni PhD.

MSc Financial Economics

CFA Program Partner CFA Institute katedry ekonomie je CFA Program partnerem CFA Institute.

Kurz nabízí komplexní školení v zásadách financí, investičních analýz a analytických metod moderního finančnictví.

řízení finančních rizik msc

Akademický Partner GARP - The Global Association of Risk Professionals. Tento kurz nabízí dovednosti v technikách riziko řízení, kvantitativní analýza, ekonometrie a programování.

phd

Naše School of Business je výzkum-vedl, usiluje o výrobu nejvyšší kvality stipendium zároveň uznává důležitou vztah mezi excelenci ve výzkumu i ve výuce.

Doktorandi absolvovat nezávislý výzkumný projekt pod vedením dozorčí týmu. Výzkum je normálně dokončena během maximálně po dobu 3 až 3,5 let (na plný úvazek), nebo 6 až 6,5 let (part-time / distanční).

Nabízíme PhD dozor v oblastech slučitelných s výzkumnými zájmy našich akademičtí pracovníci, včetně:

 • Teorie her
 • Mechanismus design
 • Behaviorální ekonomie
 • Průmyslové Organizace
 • Růst Teorie
 • Veřejná ekonomika
 • Labour Economics
 • Politická ekonomie
 • Ekonomika migrace
 • Zdravotní ekonomika
 • Teorie organizace
 • Etika v podnikání
 • Marketing a spotřeba
 • Účetnictví a finance
 • Politická ekonomie
 • Řízení lidských zdrojů

Nabízíme dozor nad stupňů:

 • Doktor filozofie (PhD) - Full-Time a Part-Time
 • Master of Philosophy (MPhil) - Full-Time

Varianty

Zvláštní partnerství příležitost s Lingan University, Hong Kong

Speciální možnost získat dvě Mscs z oddělených předních institucí na dvou kontinentech.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Phd Ekonomika

Campus forma Denní studium Kombinované 36 - 78 měsíců August 2017 Spojené království Leicester + 1 více

Doktorandi absolvovat nezávislý výzkumný projekt pod vedením dozorčí týmu. Výzkum je obvykle dokončen v průběhu maximálně po dobu 3 až 3,5 let (na plný úvazek), nebo 6 až 6,5 let (na částečný úvazek). [+]

Jak se přihlásit 1. Ujistěte se, že nabízíme PhD dozor v oblasti, ve které chcete pracovat - hledat naše výzkumné zájmy zaměstnanců 2. Návrh návrh, výzkum, který nám říká, co chcete na výzkumJak máte v úmyslu to udělat, a proč je to stojí za to dělat 3. Připravte si doklady, - S aplikací musíte zahrnout důkaz, že splňujete požadavky na vzdělání vstup a vstupní požadavky anglickém jazyce: zahrnují veškerá příslušná osvědčení / diplomy a přepisy Mezinárodní žadatelé musí poskytnout oficiální kopie celých jejich průběhu přepisů, včetně vysvětlení režimů známky a, kde je to možné, údaj o jejich pořadí třídy / pozice ve třídě podpůrných dokladů, které nejsou v anglickém jazyce, musí být opatřeny ověřený anglický překlad Musíte také poskytnout kontaktní údaje na dvou akademických (ne osobní), rozhodčí, kteří mohou komentovat vaše vhodnosti pro výzkumný studijní program 4. Odešlete svou on-line přihlášku nebo použít poštou Náš výzkum-vedl ekonomika zaměstnanci jsou odhodláni vyrábět nejkvalitnější stipendium zároveň uznává důležitou vztah mezi excelenci ve výzkumu i ve výuce. Dohled a Vědní obory Nabízíme PhD dozor v oblastech slučitelných s výzkumnými zájmy našich akademičtí pracovníci, včetně: Teorie her Mechanismus design Behaviorální ekonomie Průmyslové Organizace Růst Teorie Veřejná ekonomika Labour Economics Politická ekonomie Ekonomika migrace Zdravotní ekonomika Teorie organizace Etika v podnikání Marketing a spotřeba Účetnictví a finance Politická ekonomie Řízení lidských zdrojů PhD Popis Doktorandi absolvovat nezávislý výzkumný projekt pod vedením dozorčí týmu. Výzkum je normálně dokončena během maximálně po dobu 3 až 3,5 let (na plný úvazek). Čtvrtý rok (full-time), nebo zbývající část může být použita pro přípravu práce k posouzení. Práce by obvykle neměla překročit 80.000 slov a musí originální příspěvek k poznání a obsahují dílo kvalitě vhodné ke zveřejnění. Práce se pak musí bránit v viva voce (ústní) zkoušky před titul může být udělen. Vstupní požadavky a poplatky Žadatelé musí mít: UK cyklu (bakalářské) a postgraduální (např Masters) míra alespoň první třídy nebo horní druhé třídy vyznamenání nebo rovnocennou kvalifikaci uznaného v zámoří instituce Navíc žadatelé musí prokázat, že splňují požadavky univerzity vstupní anglického jazyka. Školné se liší v závislosti na stavu žadatele poplatek (UK, EU, nebo mezinárodní), typu programu (PhD / MPhil nebo profesní doktorát), a způsob studia (na plný úvazek nebo na částečný úvazek). [-]

Videos

University of Leicester

Bloomberg Terminals - University of Leicester

Contact

University of Leicester, School of Business

Adresa, 1. řádek University Road
LE1 7RH United Kingdom
Website http://www2.le.ac.uk/departments/business
Telefonní číslo +44 116 252 5113