University of Derby

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

The University of Derby - zaměřený na skutečného světa učení

The University of Derby je ambiciózní, inovativní a moderní univerzitní zaměřený na skutečného světa učení. Naším hlavním cílem je poskytnout našim studentům špičkového mezinárodního zkušeností a pomoci jim rozvíjet své schopnosti, aby se zajistilo, že uspět ve své kariéře.

Jsme zařadil do Top 50, na 48. místě ze 119 institucí, v Guardian University Guide 2017 a jsou top 10 univerzitou na kvalitu výuky (Times a Sunday Times ligová tabulka 2016).

Jsme No1 na podporu mezinárodní studentské za druhým rokem a 81,1% našich mezinárodních absolventů jsou v postgraduální práci nebo při dalším studiu po dokončení stupeň **

Inspirující zařízení pro inspirativní učení

Náš závazek v reálném světě učení znamená, že jsme neustále investovat do některé z nejlepších univerzitních zařízení najdete ve Velké Británii. Naše jedinečná nejmodernější zařízení patří inženýrské laboratoře a fotografických a nahrávací studia; průmyslový standard kuchyně a luxusní restauraci; insectary, sklo dům a pozorovací místnosti; počítačové hry apartmá; obchodní lázně; zákon soud a soudní dům.

Jedná se o součást 150 milionů liber investic do nových zařízení v posledních deseti letech, včetně NHS-standardní nemocniční oddělení s klinickými dovednostmi a rentgenových apartmá a nejnověji 10800000 £ sportovní centrum zahrnující fitness posilovnu, ateliéry, squash a badminton kurty, vnitřní lezecká stěna, sprint trať, relaxační centrum a kavárnu.

Studenti mají možnost pracovat v těchto unikátních prostředí, aby bylo zajištěno, že získat hands-on praktické dovednosti a zkušenosti zaměstnavatelé hledají.

Centrum toho všeho

Derby je Spojené království je nejvíce centrální město, takže je jádrem dopravní sítě taky. To znamená, že je prosperující multikulturní město proslulé technologie a inovace. To je důvod, proč jsou mnohé světové firmy sídlí zde, jako je Rolls-Royce, Toyota a Bombardier. Je to vzrušující místo se učit a zkušenosti univerzitní život, a poskytuje tak mnoho příležitostí, jak získat real-svět zkušenosti prostřednictvím stáží a stáží. Tam je živý noční život s množstvím barů, klubů, restaurací a živých hudebních dějišť pro ty, kteří si to přejí, a okresní národní park Peak se nachází v blízkosti tím, že nabízí inspirující krajinu a vzrušující outdoorové aktivity.

Osobní zkušenost učení

Studenti se učí vášnivými, průmysl-zkušených lektorů, kteří mají dlouholeté vztahy s předními zaměstnavateli. Budou inspirovat a podporovat studentské cíle a nabídnout osobní vzdělávací zkušenost s jedním k jednomu podporu. Máme větší personál poměr studenta než většina jiných vysokých škol, což znamená, že studenti získají více vyhrazený čas se svými lektory na seminářích a pracovních projektů. Je to přístup, který vidí naši studenti pokračovat, aby se role s předními národními a mezinárodními zaměstnavatele, jako je BBC, Lego a Elemis.

  • I-absolvent International Student Baramoter Pořadí 2015 ** DELHE 2015
This school offers programs in:
  • Angličtina

Videos

University of Derby – This is our classroom