University of Derby

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na University of Derby

Umístěn v centru UK v dosahu Londýna, Derby má mnoho co nabídnout. Peak District, známý pro své přírodní scenérie a outdoorové aktivity, je k dispozici v mnoha filmech a televizních pořadů, a město Derby je srdcem objevu, kreativity a inženýrství. Jedná se o jeden z nejrychleji rostoucích měst ve Velké Británii s více než 1 miliardy £ investovali za posledních pět let. Derby je rodištěm inženýrství a univerzita má dlouhé vztahy s mezinárodními společnostmi jako je Rolls-Royce, Toyota a Bombardier, kteří poskytují cenné pracovní projekty, umístění a stáže pro naše studenty.

University of Derby má jednu z nejvyšších sazeb zaměstnatelnost jakékoliv UK univerzity s více než 97% našich absolventů pokračuje k dalšímu studiu či zaměstnání.

Více než 85% našich kurzů mají méně než 30 studentů, a budete mít přístup k osobním tutorem, kdykoli ji budete potřebovat. Jsme pravidelně konzultují s našimi studenty pochopit jejich potřeby a požadavky a studenti jsou zastoupeny na všech vyšších řídících výborů.

Kreativní učení

Většina našich kurzů jsou založeny na Markeaton ulici, která je moderní, atraktivní a tvůrčího prostředí. Nabízíme celou řadu odborných kurzů, které jsou aktualizovány, relevantní pro potřeby průmyslu a se silným vzdělávacím integrity. Jsme v jedinečné pozici vlastnit profesionální divadlo (se sídlem v centru města Derby). Stejně jako poskytuje vynikající studijní zázemí pro mnohé z našich kurzů je také poskytuje exkluzivní prostor držet našeho konce roku míry ukazuje, pro studenty, aby předvedli své práce.

Naše kurzy v umění, designu, divadla, hudby, fotografování, filmová produkce, móda, strojírenství a technologie, výpočetní techniky a matematiky jsou navrženy tak, aby napadat a stimulovat, aby to nejlepší ve vás, a aby zajistily, že jste nás opustil s vynikajícími dovednostmi , důkladné pochopení vaší předmětné oblasti a uznávaným kvalifikace připraven k pokroku svou kariéru.

Budete učil instruktory, kteří jsou všichni zkušení profesionálové s vášní pro jejich tématu, které naši studenti nalézt infekční. Budete mít prospěch z návštěvy reproduktory z různých prostředí nabízí jedinečný vhled do jejich oblasti odbornosti.

Podpora pro zahraniční studenty

University of Derby je jednou z mála univerzit nabízet vysokoškoláka a postgraduální kurzy od ledna pro zahraniční studenty.
To je ideální, pokud nechcete čekat až do září, jak začít svůj kurz.

International Student Centre univerzity byl zvolen "nejlepší v zemi" mezinárodními studenty studující ve Velké Británii. Nabízejí pomoc s vyřizováním víz a přistěhovalectví, anglický jazyk dovednosti, dobrých životních podmínek, stejně jako vám pomůže usadit se ve Velké Británii a najít nové přátele, zatímco vy jste tady.

Těšíme se na Vás brzy setkání.

Derby Arts
This school offers programs in:
  • English

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

MPhil / PhD V Oboru Umění A Designu

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 6 let August 2016 Spojené království Derby + 1 více

Navrhujeme individuální výzkumný program, aby vyhovoval vaše téma, a budete se pravidelně scházejí na svého nadřízeného o vedení a sledování vývoje ... [+]

MPhil / PhD v oboru umění a designu

 

Existují tři cesty do vyššího stupně:

MPhil To je pro absolventy vysokých škol, kteří chtějí získat podrobné znalosti a porozumění předmětu, a pak mít disciplínu dopředu schváleného programu původního výzkumu.

Nová trasa PhD Nová trasa je určena pro nově kvalifikované absolventy s dobrými diplomy, kteří mají zájem postoupit ihned k výzkumné praxe. To vás připraví na kariéru v nichž má schopnost, aby provedla výzkum bude hrát klíčovou roli.

Tradiční cesta PhD Tato cesta zahrnuje program výzkumu, který obvykle trvá tři roky prezenční formy studia. Můžete si vybrat, aby se to na částečný úvazek po dobu až šesti let.Tradiční cesta umožňuje schopné a kvalifikované osoby s magisterský studijní program sledovat původní výzkumné šetření do zvolené téma v rámci pole dotazu. ... [-]