University of Gloucestershire, The Business School

Úvod

Read the Official Description

University of Gloucestershire je středně velké univerzity s více než 160 let historie a je souhlasně zařazen mezi nejlepší moderní univerzity nezávislým dobrý univerzitní průvodce.

Rozvoj nových způsobů myšlení a vytváření slibných futures je integrován s naším závazkem k trvalé udržitelnosti a University of Gloucestershire je hodnocen v top 5 pro životní prostředí (Lidé a planeta Zelená univerzita Tabulka, 2009)

S více než 8.000 studentů nabízíme širokou škálu bakalářském, magisterském magisterské a doktorské tituly.

&nbsp

&nbsp

Business School


Naše Business School počátky se datují k 1834 a dnes je významným poskytovatelem vzdělání s více než 90 zaměstnanců a 2700 studentů, 550 z nich jsou doktorandů. S naší rozsáhlé znalosti a zkušenosti, které jsme vás podpoří při rozvoji profesionální a osobní dovednosti, které potřebujete k úspěchu v dnešním dynamickém a různorodém světě podnikání.

Škola nabízí řadu učil a výzkumných programů v oblasti podnikání a řízení (včetně marketingu a řízení lidských zdrojů), účetnictví a finance, výpočetní, cestovní ruch, volný čas a pohostinství, a práva a vítá pracovníků a studentů z více než 40 zemí.

Umístěný u parku v 24 akrů parku, původně viktoriánského botanická zahrada, Business School spojuje moderní a tradiční. Budovy jsou směsicí historických vil, cena-vyhrávat architektury a řezání laboratoře hrana počítače.

&nbsp

&nbsp

Akademický Silné


Naši studenti magisterský ocenění buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Marketing, nákupu a zásobování, účetní a personální vývoj ve všech oblastech, ve které pracovníci a studenti mají vynikal. Tato rozsáhlá síť k povolání a zapojení pracovníků ve výzkumu a podnikání v oblastech, ve kterých se učí naši zajišťuje výuku i nadále zaměřena jak a aktuální. Více než 50% výzkumu univerzity dosáhla mezinárodní standard, třetina z nich byla hodnocena jako vynikající mezinárodně (RAE, 2008).

Naše programy získávat talentované, kreativní jednotlivce, kteří chtějí přispět k jejich vlastní rozvoj, a že jejich organizace. Naše odkazy na mezinárodní partnery, jako jsou mezinárodní řízení programu Hochschule Liectenstein a Fachhochschule Vorarlberg, Univerzita aplikovaných věd, Rakousko, University of Zagreb, Chorvatsko a Kalaidos University, Curych uvede příklady naší vnější-vypadat, spolupracovní stylu.

&nbsp

&nbsp

Vybavení


Pět kolejích s en-suite pokojů a širokopásmový přístup, jsou on-site s více sály nachází jen deset minut chůze. Univerzita ubytování je k dispozici také v centru města a ubytovací služby zaregistroval bytů a domů k pronájmu.

Na místě máme refektář, stejně jako obchod, bankomat, prádelna a zdravotnické centrum. Unie Students '(SU), s barem, zábavních prostor a zaměstnání obchod je založen také na Park. SU zastupuje zájmy studentů a pracuje více než padesát různých společností, včetně národní ligy týmy sportů.

Vzdělávací centrum domy podnikání, výpočetní technika a právo sbírky a je tu vynikající přístup k široké škále on-line databází a časopisů. Student pracovní prostory s přístupem počítače, bezdrátové sítě, klidné studijní prostory a prostory pro skupinové aktivity úplný obraz.

&nbsp

&nbsp

Cheltenham Mezinárodní jazykové centrum


Pokud váš mateřským jazykem není angličtina, pak tam smět být odpovídající podporu na dosah ruky. Naše škola v domě jazyce - Cheltenham Mezinárodní jazykové centrum - poskytuje kurzy pro jedince s znalosti angličtiny jazyka pro postgraduální studium. Jsme akreditované Britskou radou.

&nbsp

&nbsp

Cheltenham


Cheltenham Centrum města je jen kousek od parku Campus a má kosmopolitní pocit, pomáhal mnoha festivalech, které ve městě - The Times nazval 'svět kapitálu festivalů'.

Londýn, Bristol, Cardiff, Oxford a Birmingham jsou všechny snadno přístup přes silnici a železnici.

&nbsp

&nbsp

Vstupní požadavky


Všechny studijní programy - dobrým prospěchem (v každém předmětu), nebo ekvivalentní; angličtiny na IELTS 6.5 nebo ekvivalent.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět DBA » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktorát V Oboru Strojírenství (Deng)

Campus forma Kombinované 3 let August 2017 Spojené království Cheltenham

To Doktorát ve strojírenství (Deng), program je určen pro inženýry schopné zapojit se do velkých projektů v rámci své zaměstnavatelské organizace. Je to prospěšné pro vás, přispívá k poznání, a může výrazně rozvíjet své organizace. [+]

Doktorát v oboru inženýrství (Deng)

 

Tento program je určen pro inženýry schopné zapojit se do velkých projektů v rámci své zaměstnavatelské organizace. Je to prospěšné pro vás, přispívá k poznání, a může výrazně rozvíjet své organizace. Návrh programu odráží nedávný pohyb v rámci inženýrského stavitelství v digitální oblasti. Digitální technologie dnes umožňuje inženýrům s vybavením pro plánování, navrhování, vývoj, simulaci a výrobě prototypů pomocí počítačové techniky.

Teng je strukturovaný titul za výzkum pro inženýrství v širokém spektru technických oborů, která zahrnuje nové reality. Jste předem si postavení v oboru a dosáhnout porozumění technické praxe, kterou nelze dosáhnout jiným způsobem. Teng poskytuje odborné a profesní doktorát, který je vhodnější pro potřeby průmyslu a jeho účastníků, než je tradiční PhD. ... [-]


DBA

Doktorát V Oboru Business Administration (DBA)

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let August 2017 Spojené království Cheltenham + 1 více

Tento doktorát v oboru Business Administration (DBA) Kurz je určen pro manažery schopné zapojit se do velkých projektů v rámci své zaměstnavatelské organizace. Je to prospěšné pro vás, přispívá k poznání, a může výrazně rozvíjet své organizace. [+]

Doktorát v oboru Business Administration (DBA)

 

Tento kurz je určen pro manažery schopné zapojit se do velkých projektů v rámci své zaměstnavatelské organizace. Je to prospěšné pro vás, přispívá k poznání, a může výrazně rozvíjet své organizace.

DBA je strukturovaný cesta k dosažení doktorské studium, se čtyřmi moduly, než fáze výzkumu. Můžete dosáhnout porozumění a vnímání manažerské práce, které nelze dosáhnout jiným způsobem.

Počáteční modulární prvek trvá 18 měsíců, po které se prezentovat své oficiální výzkumného záměru. Nyní zadejte fáze výzkumu, který se dále osmnáct měsíců (minimum). ... [-]