University of Kent, School of Economics

Úvod

Read the Official Description

Důvody, proč si vybrat ekonomii na Kent

1. Student spokojenost

School of Economics je zařadil do top sedmi na celkovou spokojenost v Národní Student průzkumu ve Velké Británii za posledních pět let, 93% studentů sazbu spokojenosti. Ostatní body jsou první pro výuku a šestý na celkové spokojenosti studentů na dva po sobě jdoucí roky na univerzitě Guardian Guide 2014 a 2013; 9. pro uspokojení studenta v kompletním univerzitní průvodce 2015 a 13. pro uspokojení studenta v tabulce Times a Sunday Times Good University Guide ligy 2014. Klikněte zde pro další informace o ligových tabulek.

2. Zaměstnanci, kteří pracují na špici

Mnoho z našich zaměstnanců působí jako poradci a odborníci na Velké Británii a mezinárodními organizacemi, včetně Světové banky, Evropské komise, Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), ministerstva financí Spojeného království, Spojeného království Komise pro zaměstnanost a dovednosti, a UK Food Standards Agency.

3. excelenci ve výzkumu

Ekonomika byla hodnocena v top 20 britských akademických pracovištích v 2008 výzkumu cvičí. Naše prostory pevnosti jsou makroekonomie; ekonomika práce; behaviorální ekonomie; aplikované mikroekonomie; ekonometrie časových řadách; agro-environmentální ekonomie; mezinárodní obchod a finance; a migrace.

Výuka 4. Kvalita

Výuka ve škole kombinuje solidní základy v klíčových ekonomiky s závěrečného ročníku volitelných modulů založených na výzkumných zájmů zaměstnanců. Řada našich profesorů učí na naší první rok bakalářského programu.

5. dobrá volba programů

Nabízíme téměř 30 jednotných a společných ocenění vysokoškolské tituly a sedm stupňů pánů, které poskytují příležitost se specializovat v různých oblastech ekonomiky (například financí, ekonometrie, agroenvironmentální opatření), studium v ​​zahraničí, nebo kombinovat ekonomii s dalšími subjekty, jako jsou obchodní , účetnictví a práva.

6. multikulturní kosmopolitní a aktivní studentský sbor

Naši studenti pocházejí z celého světa: Čína, Afrika, USA, jihovýchodní Asii a Evropě. Studentské aktivity patří společnosti ekonomické a nové studentské investování společnost.

7. místo

Škola se nachází v zelené a atraktivní areál s výhledem Canterbury, s výbornou dopravní dostupností do Londýna a kontinentální Evropou. Canterbury byl jmenován jako nejbezpečnější město pro studenty v Anglii a Walesu v kompletním University Guide 2012.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

PhD V Oboru Ekonomie A Agro-environmentální Ekonomie

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené království Canterbury

Přijímá přihlášky od studentů, kteří chtějí dělat doktoráty v oblastech výzkumu, na něž se vztahuje členů školy. Nejhlavnější [+]

School of Economics nabízí dva tituly za výzkum: - PhD v oboru ekonomie - PhD v Agroenvironmentální VŠE přijímá přihlášky od studentů, kteří chtějí dělat doktoráty v oblastech výzkumu, na něž se vztahuje členů školy. Většina hlavních oblastí oboru jsou zahrnuty, i když máme určité silné stránky makroekonomie, ekonomie trhu práce, aplikované mikroekonomie, časové řady ekonometrie, agro-environmentální ekonomie, mezinárodní obchod a finance, a migrace. Naším cílem je poskytnout vám s prostředím, ve kterém se můžete jak rozvíjet jako ekonom a dokončení vysoce kvalitní práci a poskytnout vám s vhodnými prostředky k dosažení tohoto cíle. Můžete očekávat, že spáchal dohled, aby bylo možné provádět pravidelné schůzky se svým nadřízeným (y), aby projednali své práce, přijímat včasná a konstruktivní zpětnou vazbu na všechny práce, kterou děláte, a přijímat rady, jak prezentovat svou práci externě. V posledním národního postgraduální výzkum Student Survey School of Economics zaznamenal 100% u všech otázek týkajících se dohledu, což podtrhuje náš závazek k vytvoření vynikající prostředí pro výzkumné studentů. Máme dvě specializovaná výzkumná střediska zaměřená na celoevropské výzkumné analýzy a politiky - Centrum pro evropská studia agro-environmentální (CEAS) a Centrum pro evropské, regionální a dopravní ekonomie (Certe). [-]

Contact

Keynes College

Adresa, 1. řádek CT2 7NP Canterbury, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo