EDBA

Rollins Crummer Graduate School of Business

Popis programu

Read the Official Description

AACSB Accredited

EDBA

Rollins Crummer Graduate School of Business

Programy EDBA se zaměřují na výzkum, který lze přímo aplikovat na aktuální obchodní problémy. Studenti EDBA zkoumají problémy nebo problémy, s nimiž se potýkají ve svých průmyslových odvětvích, a aplikují, co se naučí řešit problémy ve svých organizacích.

Mají zájem o to, aby se tyto pracovní dovednosti na vysoké úrovni a nově získané vědecké dovednosti vrátily zpět na pracoviště.

Proč Rollins EDBA?

Rollins College Je první AACSB-akreditovaná škola na Floridě nabízet výkonný doktorát v obchodní administrativě (EDBA). Program Rollains EDBA je profesionální doktorský program určený pro vedoucí pracovníky, kteří mají MBA nebo ekvivalentní titul / zkušenost. Tito odborníci chtějí vzít své znalosti, učení a schopnost přispět k organizačnímu úspěchu na úrovni výrazně vyšší než úroveň poskytovaná MBA. Prostřednictvím zkušenosti EDBA je student umístěn tak, aby se stal vedoucím myšlenek a je odlišný od ostatních manažerů tím, že zvládne pokročilé učební plány a dovednosti aplikovaného výzkumu. Interdisciplinární charakter programu spočívá v pokročilém obecném zaměření managementu s příležitostí pro specializaci prostřednictvím dizertačního procesu.

Získejte Rollains EDBA Advantage

  • Interakce mezi kohortovou skupinou jsou velmi povzbudivé a odměňující - všichni studenti vstupují do programu s podobnou vysokou úrovní zkušeností, společných cílů a motivace k profesionálnímu a osobnímu rozvoji.
  • Kurz probíhá jednou za měsíc ve formátu páteční / sobotní, což umožňuje pokračování v zaměstnání na plný úvazek.
  • Vrcholní profesoři s reálnými zkušenostmi postupují podle modelu "zainteresovaného stipendia", který se zaměřuje na témata na křižovatce teorie a současné obchodní praxe - třídní zasedání jsou vždy v paměti, jak lze učení okamžitě aplikovat.
  • Zkušenosti v rámci třídy jsou v malých skupinách a řídí se usnadněným formátem dialogu v klíčových oblastech v celé oblasti podnikání.
  • Výzkumné projekty jsou v přírodě vysoce využívány a studenti jsou motivováni, aby je propojili s vlastní firmou a průmyslem.
  • Celková zkušenost poskytuje impuls pro kariérní postup a odrazový můstek pro osobní a profesní změnu.
  • Vyvinuté výzkumné dovednosti jsou velmi ceněny v dnešních organizacích a nejsou dobře zvládnutelné většinou manažerů, kteří nemají zkušenost EDBA.
  • Studenti EDBA přinášejí do své firmy nové důležité perspektivy, nástroje a metody, čímž zvyšují celkový úspěch firmy.
  • Pevná vazba mezi žákem a jeho poradcem a spolupracovníky může podpořit roky plodné výzkumné spolupráce.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
99,076 USD
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Winter Park, Florida
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené státy americké - Winter Park, Florida
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu