EDBA

Všeobecné informace

Popis programu

Programy EDBA se zaměřují na výzkum, který lze přímo aplikovat na aktuální obchodní problémy. Studenti EDBA zkoumají problémy nebo problémy, s nimiž se potýkají ve svých průmyslových odvětvích, a aplikují, co se naučí řešit problémy ve svých organizacích.

Mají zájem o to, aby se tyto pracovní dovednosti na vysoké úrovni a nově získané vědecké dovednosti vrátily zpět na pracoviště.

Proč Rollins EDBA?

Rollins College Je první AACSB-akreditovaná škola na Floridě nabízet výkonný doktorát v obchodní administrativě (EDBA). Program Rollains EDBA je profesionální doktorský program určený pro vedoucí pracovníky, kteří mají MBA nebo ekvivalentní titul / zkušenost. Tito odborníci chtějí vzít své znalosti, učení a schopnost přispět k organizačnímu úspěchu na úrovni výrazně vyšší než úroveň poskytovaná MBA. Prostřednictvím zkušenosti EDBA je student umístěn tak, aby se stal vedoucím myšlenek a je odlišný od ostatních manažerů tím, že zvládne pokročilé učební plány a dovednosti aplikovaného výzkumu. Interdisciplinární charakter programu spočívá v pokročilém obecném zaměření managementu s příležitostí pro specializaci prostřednictvím dizertačního procesu.

Získejte Rollains EDBA Advantage

  • Interakce mezi kohortovou skupinou jsou velmi povzbudivé a odměňující - všichni studenti vstupují do programu s podobnou vysokou úrovní zkušeností, společných cílů a motivace k profesionálnímu a osobnímu rozvoji.
  • Kurz probíhá jednou za měsíc ve formátu páteční / sobotní, což umožňuje pokračování v zaměstnání na plný úvazek.
  • Vrcholní profesoři s reálnými zkušenostmi postupují podle modelu "zainteresovaného stipendia", který se zaměřuje na témata na křižovatce teorie a současné obchodní praxe - třídní zasedání jsou vždy v paměti, jak lze učení okamžitě aplikovat.
  • Zkušenosti v rámci třídy jsou v malých skupinách a řídí se usnadněným formátem dialogu v klíčových oblastech v celé oblasti podnikání.
  • Výzkumné projekty jsou v přírodě vysoce využívány a studenti jsou motivováni, aby je propojili s vlastní firmou a průmyslem.
  • Celková zkušenost poskytuje impuls pro kariérní postup a odrazový můstek pro osobní a profesní změnu.
  • Vyvinuté výzkumné dovednosti jsou velmi ceněny v dnešních organizacích a nejsou dobře zvládnutelné většinou manažerů, kteří nemají zkušenost EDBA.
  • Studenti EDBA přinášejí do své firmy nové důležité perspektivy, nástroje a metody, čímž zvyšují celkový úspěch firmy.
  • Pevná vazba mezi žákem a jeho poradcem a spolupracovníky může podpořit roky plodné výzkumné spolupráce.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Rollins College Crummer Graduate School of Business graduates are coveted professionals, prepared for the challenges of a competitive global economy.

Rollins College Crummer Graduate School of Business graduates are coveted professionals, prepared for the challenges of a competitive global economy. Méně

Akreditace

AACSB Accredited