DBA programy

Doktorát Business Administration (DBA) je post-absolvent titul nabízí obchodní škole nebo obchodní fakulty na univerzitě. DBA programy jsou založené na výzkumu a vybavit uchazeče s dovednostmi, které budou potřebovat k dosažení úspěchu v kariéře v akademické nebo vysoké úrovni podnikového poradenství. Mnoho univerzit po celém světě nabízejí DBA programy. Témata studovali v rámci těchto programů jsou často spojeny s vedení v organizacích, design výzkumu, teorie do praxe, zveřejňování a šíření, atd. škála různých programů DBA může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších administrátorů jsou uvedeny níže.

Nově přidaná DBA studia

Concordia University Chicago

Doktorát v oboru Business Administration

Říjen 9, 2018
Concordia University Chicago (DBA) je navržena tak, aby uspokojila poptávku po doktorském obchodním vzdělávání, což je další krok v individuálním profesním rozvoji. Program, jeden z nejlepších programů DBA v Chicagu, poskytuje další úroveň vedení a přípravy manažerů mimo úroveň magisterského studia. DBA vytváří příležitost pro studenty a fakulty, aby dále r… [+]ozvíjely globální perspektivy, znalosti a sítě, které již byly vytvořeny díky rozšíření globální přítomnosti akademie. Učební plán, rezidence, specializace a rozhraní Mentor jsou inovativní designem a dodávkou. Jedinečným rysem programu DBA Concordia v Chicagu je, že dizertační proces začíná okamžitě se studentem, kteří si zvolí předběžné téma na začátku studijního programu. [-]

Vlerick Business School

Doktorát v oboru Business Administration

Prosinec 17, 2018
Tento čtyřletý doktorský program na částečný úvazek pro zkušené odborníky vám dává příležitost provést důkladný výzkum, který bude mít skutečný dopad - ať už ve vaší organizaci nebo ve vašem odvětví či dokonce ve společnosti.

Galicia Business School

DBA: Diplom v obchodní administrativě

Září 8, 2018
Náš diplom v oboru Business Administration (DBA) byl navržen s cílem školení účastníků základů řízení z naprosto praktického hlediska.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo