Doktorské studium Čína - Doktorské studium v Čína hledejte zde! DBA.

Doktorské studium v Čína - Zde naleznete doktorské studium a DBA v Čína

PhD

Po individualshave dokončili práci absolventa v podnikání, můžete sledovat doktorát v oboru Business Administration. Tyto tituly jsou založené na výzkumu s studijních oborů, které obvykle zahrnují design výzkumu, teorie do praxe a organizační vedení.

PhD (doktor filozofie) je postgraduální stupeň, který je udělován po dokončení náročné ročníkové práce a výzkumu. Mnoho programů trvat asi tři až čtyři roky dokončit, a absolventi často najít uplatnění v oblasti výzkumu nebo z akademického prostředí.

Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nejlidnatější země s populací přes 1350000000.

Doktorské studium v Čína - Veškeré informace o doktorském studiu a DBA v Čína. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína přímo zde.

Čtěte více

Self-chodil Po Dba

ISM - International School of Management
Online & Campus forma Kombinované 3 - 4 let September 2018 Čína Shanghai

Doktor of Business Administration (DBA) je navržen tak, aby kultivovat vedení nezbytné řešit výzvy vrcholového vedení na mezinárodní úrovni. Doktorský titul se [+]

Self-chodil DBA

Doktor of Business Administration (DBA) je navržen tak, aby kultivovat vedení nezbytné řešit výzvy vrcholového vedení na mezinárodní úrovni. Doktorský titul s manažerskou EHP umožňuje vrcholových manažerů prohloubit své odborné znalosti, přispět k poznání svého povolání, a připravit se na komplexní analýzy a rozhodování požadovaných od vrcholového vedení. Program klade důraz na pochopení řízení, jak je systém; chápat tak, že působí v organizace, odvětví a kultury.

Hlavním cílem programu je posílit vedoucí manažery, živnostníky, podnikatele, výzkumníky a schopnost pokračovat v rozvoji svých povolání tím, že prosazuje moderní teorie a praxe. Tento program připravuje kandidáty na kariéru v oblasti vyšších manažerských pozic tím, že podporuje intelektuální přínos a praktické využití pokročilé podnikové teorie.... [-]