Doktorské studium Švédsko - Doktorské studium v Švédsko hledejte zde! DBA.

Doktorské studium v Švédsko - Zde naleznete doktorské studium a DBA v Švédsko

PhD

Doktoráty v oboru Business Administration naznačují, absolventi dokončili kurs na vysoké úrovni studia jejich přípravu pro profesionální akademické obce a / nebo rozšířené poradenství. DBA programy začlenit rovnováhu studenta-řízený výzkum a tradiční ročníkové práce, včetně profesního rozvoje, zveřejňování a šíření informací a Advanced výzkumných technik.

PhD nebo doktor filozofie, je stupeň, který je získal po dokončení výzkumu v oblasti studenta studia. entry programu často vyžaduje magisterský stupeň a promoce nastane po uplynutí závěrečné diplomové nebo disertační práce.

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Doktorské studium v Švédsko - Veškeré informace o doktorském studiu a DBA v Švédsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Švédsko přímo zde.

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v DBA PhD Švédsko země. Vyzkoušejte naše kategorie DBA místo.

or search for similar programs here