PHDSTUDIES

Doktorské studium v Toowoomba - Zde naleznete doktorské studium v Toowoomba

Doktorát Business Administration je vydělal přes vysoké úrovni a výzkum založený na akademickém programu zaměřeného na potřebné znalosti potřebné pro elitní akademické nebo poradenských kariéry. Programy jsou často složeny z obchodní teorie, designu výzkumu a profesního rozvoje ročníkové práce navíc k nezávislé studii. 

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Toowoomba je klíčovým vzdělávací centrum. Mnoho hlavní univerzity umístění nebo nastavení areály v této oblasti, jako jsou rozsáhlé areály v jižní Queensland Institute TAFE a University of Queensland.

Doktorské studium v Toowoomba - Veškeré informace o doktorském studiu v Toowoomba. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Toowoomba zde.

nalezené výsledky Filter

Doktor obchodní správy (DBA)

University of Southern Queensland (USQ)
DBA
Čvc 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Přihlaste se nyní! Nyní přijímáme žádosti. Cílem tohoto programu je poskytnout program na vysoké úrovni, odborně orientovaný, který poskytne studentům, kteří již podnikají, do ...

Čtěte více