Filter
DBA
Belgie Brussels Brussels Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Belgie - Brussels - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Belgie - Brussels

Účastníky vydělávat doktorát of Business Administration (DBA) prozkoumat vedení, teorie do praxe, zveřejňování a šíření a designu výzkumu spolu s jinými tématy studie. Toto ročníkové práce je určen pro ty, kteří sledují akademické nebo poradenské kariéry.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

S vysokoškolským vzděláním je nejvíce horní úroveň vzdělávacího systému v Belgii vláda klást větší důraz, aby se ujistil, že život žáků je vyroben tak jednoduché, jak je to možné přes půjčky a granty programů. Nabízejí sponzory pro mezinárodní studenty s chudé a zranitelné prostředí, kteří by chtěli studovat v této zemi.

Pro ty, kteří chtějí zlepšit své vzdělání, Brusel nabízí široký výběr o tom, kde studovat. Nejlepší univerzity jako Vrije Universitet Bruselu a Université Libre de Bruxelles jsou založeny zde.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Belgie - Brussels - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Belgie - Brussels Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie - Brussels zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Brussels

Vlerick Business School

Tento čtyřletý doktorský program na částečný úvazek pro zkušené odborníky vám dává příležitost provést důkladný výzkum, který bude mít skutečný dopad - ať už ve vaší orga ... [+]

Tento čtyřletý doktorský program na částečný úvazek pro zkušené odborníky vám dává příležitost provést důkladný výzkum, který bude mít skutečný dopad - ať už ve vaší organizaci nebo ve vašem odvětví či dokonce ve společnosti.

Doktorát v obchodní administrativě je navržen tak, aby byl flexibilní a šitý na míru pro vás a vaše ambice. Můžete uspořádat svou akademickou práci kolem vašeho rozvrhu - a sestavit svůj vlastní program samostudia, rezidenčních zasedání, akademických konferencí a akcí.

Požadavky na přijetí

Pokud je doktorát v obchodní administrativě tím pravým dalším krokem pro vás - rádi bychom vás slyšeli. Schválení přijímáme průběžně - proto doporučujeme zahájit proces podávání žádostí co nejdříve, protože proces podávání žádostí je poměrně rozsáhlý. Studenti DBA mohou začít dvakrát ročně : jednou v dubnu a jednou v říjnu.... [-]

Belgie Ghent Leuven Brussels
Říjen 2019
Angličtina
Kombinované
4 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
United International Business Schools

Náš akademický kalendář je založen na čtvrtém systému (1 čtvrtletí = 10 týdnů). Vzhledem k flexibilní struktuře a modulárnímu návrhu programu je na počátku každé čtvrtlet ... [+]

S naším programem DBA získáte svůj plný osobní potenciálFlexibilní studijní programy

Naše flexibilní studijní programy jsou založeny na americkém modelu vysokoškolského vzdělávání , který umožňuje studentům vybírat si kurzy na základě požadavků kurzu, předchozích studií, aktuálních zájmů a budoucích ambicí .

United International Business Schools ( UIBS )

United International Business Schools ( UIBS ) jsou od roku 2002 UIBS interkulturní vzdělávání s globální perspektivou a jsou nezávislou soukromou vzdělávací institucí s univerzitami v Evropě a Asii. UIBS nabízí flexibilní obchodní a manažerská studia na úrovni bakalářského (bakalářského / bakalářského a bakalářského) a postgraduálního studia ( magisterského / MBA a doktorského / DBA ), což vede k soukromým (programově akreditovaným) stupňům a americkým regionálně akreditovaným a evropským státům. uznávaných titulů ve spolupráci s našimi akademickými partnery.... [-]

Belgie Antwerp Brussels
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
2 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině