PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Belgie - Ghent - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Belgie - Ghent

Doktorát Business Administration nebo DBA je vysoká úroveň míra vydělat prostřednictvím přísných programů založených na výzkumu. Přijetí tohoto stupně připravuje učence na úspěšnou kariéru v pokročilé podnikové poradenství a akademických kruhů.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

S vysokoškolským vzděláním je nejvíce horní úroveň vzdělávacího systému v Belgii vláda klást větší důraz, aby se ujistil, že život žáků je vyroben tak jednoduché, jak je to možné přes půjčky a granty programů. Nabízejí sponzory pro mezinárodní studenty s chudé a zranitelné prostředí, kteří by chtěli studovat v této zemi.

Gent je velmi známý v mnoha věcech. Vzdělávání-moudrý, jsou top vysokými školami jako je Gent univerzity sídlí zde. Živé město byl zapletený do různých areálů a center.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Belgie - Ghent - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Belgie - Ghent Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie - Ghent zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Ghent Filter

Doktorát v oboru Business Administration

Vlerick Business School
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 roky Říjen 2019 Belgie Ghent Leuven Brussels + 2 více

Tento čtyřletý doktorský program na částečný úvazek pro zkušené odborníky vám dává příležitost provést důkladný výzkum, který bude mít skutečný dopad - ať už ve vaší organizaci nebo ve vašem odvětví či dokonce ve společnosti.