PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Belgie - Leuven - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Belgie - Leuven

Doktorát Business Administration je vydělal přes vysoké úrovni a výzkum založený na akademickém programu zaměřeného na potřebné znalosti potřebné pro elitní akademické nebo poradenských kariéry. Programy jsou často složeny z obchodní teorie, designu výzkumu a profesního rozvoje ročníkové práce navíc k nezávislé studii. 

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

S vysokoškolským vzděláním je nejvíce horní úroveň vzdělávacího systému v Belgii vláda klást větší důraz, aby se ujistil, že život žáků je vyroben tak jednoduché, jak je to možné přes půjčky a granty programů. Nabízejí sponzory pro mezinárodní studenty s chudé a zranitelné prostředí, kteří by chtěli studovat v této zemi.

Několik studují možnosti jsou k dispozici v tomto městě. Jeden z nejstarších univerzit v regionu, Katolická univerzita, stejně jako vyšší Filozofický ústav nalezené v Lovani.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Belgie - Leuven - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Belgie - Leuven Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie - Leuven zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Leuven Filter

Doktorát v oboru Business Administration

Vlerick Business School
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 roky Říjen 2019 Belgie Ghent Leuven Brussels + 2 více

Tento čtyřletý doktorský program na částečný úvazek pro zkušené odborníky vám dává příležitost provést důkladný výzkum, který bude mít skutečný dopad - ať už ve vaší organizaci nebo ve vašem odvětví či dokonce ve společnosti.