PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Belgie - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Belgie

Doktorát v administrativě Business znamená dokončení programu, založené na výzkumu zaměřeného na stavební kameny konzultací na vysoké úrovni v podnikatelském sektoru. Vysoké školy po celém světě nabízet konkurenční DBA programy v zemích, jako jsou Spojené státy, Čína, Austrálie a Španělska.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Belgie nabízí tržně orientované vyšší úrovně vzdělání, která je založena na dovednosti a inovací. V zemi 's vysokoškolské instituce nabízejí interaktivní současně výzkumu orientovaného vysokoškolského vzdělání před vstupem na trh práce.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Belgie - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Belgie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Belgie Filter

DBA - doktor podnikové správy

United International Business Schools
DBA
06 Led 2020
<
Kombinované
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Náš akademický kalendář je založen na čtvrtém systému (1 čtvrtletí = 10 týdnů). Vzhledem k flexibilní struktuře a modulárnímu návrhu programu je na počátku každé čtvrtletí a k ...

Čtěte více