PHDSTUDIES.CZ

Kombinované mDoktorské studium Obchodní podnikání v Evropa - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Evropa

Po individualshave dokončili práci absolventa v podnikání, můžete sledovat doktorát v oboru Business Administration. Tyto tituly jsou založené na výzkumu s studijních oborů, které obvykle zahrnují design výzkumu, teorie do praxe a organizační vedení.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Evropa - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

19 Výsledky v Obchodní podnikání, Evropa Filter

Online Executive DBA

Business School Netherlands
Online forma Kombinované 40 měsíce Kontaktuj školu Nizozemsko Buren Jihoafrická republika Cape Town + 2 více

DBA - doktor podnikové správy

Munich Business School
Kampus Kombinované 48 měsíce Kontaktuj školu Německo Munich

Doktorský titul je nejen velmi vysoký vědecký úspěch a často i vyšší osobní milník, ale také inteligentní a udržitelná investice do profesionální budoucnosti. S DBA nabízené Munich Business School (MBS) ve spolupráci s Sheffield Hallam University (SHU), studenti mohou zvýšit jejich akademické nebo podnikatelské kariéry v mezinárodním a flexibilní prostředí, které nevyžaduje, aby jejich profesní kariéru v pořadí.

Doctor of Business Administration (dba)

Unicaf University (MW)
Kampus Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené státy americké New York Řecko Athens Rumunsko Bucharest Spojené království London Egypt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Keňa Nairobi Nigérie Lagos Somálsko Mogadishu Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Kypr Cyprus Online + 26 více

Studium na DBA na univerzitě UNICAF je živá a živá zkušenost s našimi rozsáhlými mezinárodními vazbami a odhodláním pracovat v praxi. Vysoká kvalita výzkumu a výuky na univerzitě UNICAF a jejích přidružených institucích byla široce uznávána externě.

Doktorát Business Administration (DBA) Grenoble Ecole de Management (GEM), program Istanbul-Cohort v partnerství s

41 North Business School
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 roky Říjen 2019 Turecko Istanbul

Grenoble Ecole de Management (GEM), program Istanbul-Cohort v partnerství se 41 North Business School Istanbul.

Doktor obchodní správy (DBA)

SBS Swiss Business School
Kampus Kombinované 30 - 72 měsíce Únor 2020 Švýcarsko Zürich

Program doktora podnikatelské správy se pokouší přinést teorii a praxi k rozhodování v složitých organizacích, aby pomohly těmto institucím přizpůsobit se změnám a položit základy dlouhodobého přežití.

Doktor obchodní správy (DBA)

Nottingham Business School, Nottingham Trent University
Kampus Kombinované 1 - 5 roky Srpen 2019 Spojené království Nottingham

Nottingham Business School je hrdý na to, že má jeden z nejstarších doktorátů v oboru obchodní správy (DBA) ve Velké Británii, který v roce 2018 oslavil své 20. výročí s více než 100 dokončením. V rámci našeho programu nabízíme vedoucím pracovníkům, nezávislým konzultantům a vysokoškolským akademikům šanci získat nové, relevantní informace, které budou informovat a rozvíjet svůj vlastní profil kariéry a přispívat k posílení obchodní a / nebo odborné praxe.

Digitální DBA

Business Science Institute
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 3 roky Přihlašování započato Lucembursko Luxembourg City

5 důvodů, proč udělat digitální DBA. Digitální DBA je flexibilní: doktorandi mohou začít kdykoliv. Všechny zdroje jsou přístupné prostřednictvím internetu (videa, články, knihy, software pro analýzu dat, fóra), což umožňuje doktorandům pracovat vzdáleně vlastním tempem. Každý doktorand má možnost výměny přímo se svým nadřízeným. Doktorát v oboru Business Administration je zajišťován obchodní školou SKEMA (akreditovaná AACSB a EQUIS) a Institutem pro Business Science Institute (dohoda ministerstva školství v Lucemburku), ale také doktorátem z oboru Business Administration, který zajišťuje iaelyon School of Management - Univerzita Jean Moulin (Francouzská univerzita). Výsledné práce mohou být publikovány v jedné z knižních sbírek pod vedením SKEMA Business School nebo Institutu pro Business Science Institute .

Samostatná DBA

ISM - International School of Management
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 - 6 roky Říjen 2019 Francie Paris Spojené státy americké New York Jihoafrická republika Cape Town Indie New Delhi + 7 více

Doctor of Business Administration (DBA) je navržen tak, aby kultivoval vedení potřebné k řešení výzev vrcholového managementu na mezinárodní úrovni. Ať už hledáte hlubší porozumění vaší profesi nebo jen novou osobní výzvu, naše DBA vám dává platformu pro rozšíření vašich znalostí a změnu v mezinárodní obchodní praxi.

Výkonný doktorát podnikové správy (DBA)

IMSG International Management School Geneva
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 3 roky Únor 2020 Švýcarsko Geneva

Výkonná DBA je doktorské a praktické vzdělání, které musí mít v podniku podnikovou aplikaci. Výzkumné linie společnosti DBA se zaměřují hlavně na vědy o řízení (strategie, marketing, řízení, udržitelný rozvoj, sociální odpovědnost podniků, komunikace, řízení ...).

Doktorát Business Administration - Management udržitelnosti

Sustainability Management School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 3 roky Září 2019 Švýcarsko Gland + 1 více

Hlavním zaměřením výzkumu je inovační integrace podnikových znalostí s otázkami udržitelného rozvoje. Konkrétně jsou součástí všech projektů DBA hospodářský růst, řízení životního prostředí a sociální spravedlnost

Dba programu

Durham University Business School
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 6 roky Srpen 2019 Spojené království Durham

Durham DBA je výkonný doktorský program pro motivované, vysoce výkonné, kteří chtějí rozvíjet své výzkumné, analytické a kritické myšlení na nejvyšší úrovni. Doktorát v oboru Business Administration je postavena na výzkumném projektu poháněné jednotlivce, se zaměřením na praktické aplikace v podnikatelském prostředí.

DBA (doktor Business Administration)

University of Bradford
Kampus Kombinované 4 - 7 roky Září 2019 Spojené království Bradford

Bradford Doktor v oboru Business Administration (DBA) je vrcholem manažerského vzdělávání a byl zahájen v roce 2001. Tento doktorský titul je stejně akademicky přísný jako PhD, ale je určen pro starší zkušené profesionální manažery.

Doktorát v oboru Business Administration - DBA

International Telematic University UNINETTUNO
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 roky Říjen 2019 Itálie Rome

Doktorát Business Administration (DBA) je všeobecně uznáván jako prestižní kvalifikace jako odborný doktorát v oboru Podnikání a management. To je považováno za jednu z nejvyšší úrovně kvalifikace k dispozici v profesionálním řízení. Náš kurz kombinuje vyučované moduly v moderní teorii řízení a praxi spolu s výukou v potřebných metodikách a technikách pro provádění doktorského výzkumu v oblasti obchodu a managementu. DBA bude trvat typicky čtyři roky na dokončení pracovního poměru na částečný úvazek, ale s možností prodloužení doby trvání pracovních a životních závazků je pro vás náročné vyvážit své studium. Po úspěšném dokončení programu budete mít titul "Doktor".

dba v oblasti mezinárodního obchodu

Horizons University
Kampus Online forma Kombinované 3 - 4 roky Září 2019 Francie Paris + 1 více

Vzdělávací cíle tohoto stupně je poskytovat vysoce kvalitní dovednosti a potřebné znalosti pro vedení společnosti a manažerů v mezinárodním kontextu.

DBA - doktor podnikové správy

United International Business Schools
Kampus Kombinované 2 - 4 roky Únor 2020 Švýcarsko Zürich Belgie Antwerp Španělsko Barcelona Brussels Madrid Japonsko Tokyo Nizozemsko Amsterdam Itálie Milan Geneva + 13 více

Náš akademický kalendář je založen na čtvrtém systému (1 čtvrtletí = 10 týdnů). Vzhledem k flexibilní struktuře a modulárnímu návrhu programu je na počátku každé čtvrtletí a každého termínu k dispozici několik dat zahájení, v říjnu, listopadu, lednu, únoru, dubnu, květě, červenci a srpnu. Všechny kampusy se řídí stejným akademickým kalendářem.