PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Jihoafrická republika - Cape Town - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Jihoafrická republika - Cape Town

Měl by jeden chtějí pokračovat v kariéře v podnikání spojené s akademickou obcí, nebo na vysoké úrovni poradenství pro podniky, jeden by potřeboval doktorát v oboru Business Administration (DBA). DBA programy jsou nabízeny prostřednictvím obchodních škol a obchodních útvarů v určitých univerzitách. 

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Kapské Město je jihoafrický primát město a legislativní kapitál, který pojme vnitrostátního parlamentu. Má proslulý přístav a památek, jako je Cape Point a Stolovou horu, které jsou turistické atrakce. Kapské Město má dobře zavedený systém veřejných vysokých škol.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Jihoafrická republika - Cape Town - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Jihoafrická republika - Cape Town Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika - Cape Town zde!

4 Výsledky v Obchodní podnikání, Cape Town Filter

Doktorát Business Administration

Mind Development Academy
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 4 roky Únor 2020 Jihoafrická republika Cape Town + 1 více

Program doktorské správy (DBA, Ph.D.) je navržen tak, aby podpořil profesionální rozvoj zkušených manažerů a profesionálů v podnikové aréně tím, že rozšířil své znalosti řízení a vybavil je rozsáhlými dovednostmi v oblasti výzkumu a řízení procesů, což jim umožňuje klíčovým vedoucím příspěvkem k jejich vybraným oblastem.

Samostatná DBA

ISM - International School of Management
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 - 6 roky Říjen 2019 Francie Paris Spojené státy americké New York Jihoafrická republika Cape Town Indie New Delhi + 7 více

Doctor of Business Administration (DBA) je navržen tak, aby kultivoval vedení potřebné k řešení výzev vrcholového managementu na mezinárodní úrovni. Ať už hledáte hlubší porozumění vaší profesi nebo jen novou osobní výzvu, naše DBA vám dává platformu pro rozšíření vašich znalostí a změnu v mezinárodní obchodní praxi.

Online Executive DBA

Business School Netherlands
Online forma Kombinované 40 měsíce Kontaktuj školu Nizozemsko Buren Jihoafrická republika Cape Town + 2 více

Mezinárodní dba

Business School Netherlands
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované Kontaktuj školu Nizozemsko Buren Jihoafrická republika Cape Town + 1 více

Splnit vaše ambice Máte touhu vzít svůj profesní rozvoj na vyšší úroveň? DBA Mezinárodní program je nabízen v angličtině zkušení odborníci, výkonní ředitelé a vrcholoví manažeři, kteří chtějí zažít profesní růst, rozvíjet výzkumné dovednosti, stejně jako silné vědecké postoje Přes povzbuzení původního výzkumu na úrovni doktorát, zatímco přidávání nových teorií a / nebo nálezy na stávající faktografie.