PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Jihoafrická republika - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Jihoafrická republika

Ti, kteří sledují doktorát v oboru Business Administration (DBA), ponořit se do témat, jako je zveřejňování a šíření, designu výzkumu a vedení. Tyto studie jsou k dispozici na obchodních školách, jakož i obchodní fakulty některých vysokých škol.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Jihoafrická republika - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

5 Výsledky v Obchodní podnikání, Jihoafrická republika Filter

Doktorát Business Administration

Mind Development Academy
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 4 roky Únor 2020 Jihoafrická republika Cape Town + 1 více

Program doktorské správy (DBA, Ph.D.) je navržen tak, aby podpořil profesionální rozvoj zkušených manažerů a profesionálů v podnikové aréně tím, že rozšířil své znalosti řízení a vybavil je rozsáhlými dovednostmi v oblasti výzkumu a řízení procesů, což jim umožňuje klíčovým vedoucím příspěvkem k jejich vybraným oblastem.

University of Northampton DBA - Doktorát v obchodní administrativě

Stafford
Online forma Denní studium Kombinované 48 měsíce Přihlašování započato Spojené arabské emiráty United Arab Emirates Online Irák Baghdad Saúdská Arábie Saudi Arabia Online Katar Qatar Online Libanon Lebanon Online Kuvajt Kuwait Online Jordánsko Jordan Online Bahrajn Bahrain Online Dubai Jihoafrická republika South Africa Online Mauricius Mauritius Online Tanzanie Tanzania Online Nigérie Abuja Indie New Delhi + 26 více

Doktorát v oboru Business Administration (DBA) nabízí novou cestu k doktorské kvalifikaci navržené speciálně pro zkušené vedoucí pracovníky v soukromém, veřejném a třetím sektoru.

Samostatná DBA

ISM - International School of Management
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 - 6 roky Říjen 2019 Francie Paris Spojené státy americké New York Jihoafrická republika Cape Town Indie New Delhi + 7 více

Doctor of Business Administration (DBA) je navržen tak, aby kultivoval vedení potřebné k řešení výzev vrcholového managementu na mezinárodní úrovni. Ať už hledáte hlubší porozumění vaší profesi nebo jen novou osobní výzvu, naše DBA vám dává platformu pro rozšíření vašich znalostí a změnu v mezinárodní obchodní praxi.

Online Executive DBA

Business School Netherlands
Online forma Kombinované 40 měsíce Kontaktuj školu Nizozemsko Buren Jihoafrická republika Cape Town + 2 více

Mezinárodní dba

Business School Netherlands
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované Kontaktuj školu Nizozemsko Buren Jihoafrická republika Cape Town + 1 více

Splnit vaše ambice Máte touhu vzít svůj profesní rozvoj na vyšší úroveň? DBA Mezinárodní program je nabízen v angličtině zkušení odborníci, výkonní ředitelé a vrcholoví manažeři, kteří chtějí zažít profesní růst, rozvíjet výzkumné dovednosti, stejně jako silné vědecké postoje Přes povzbuzení původního výzkumu na úrovni doktorát, zatímco přidávání nových teorií a / nebo nálezy na stávající faktografie.