PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Kanada - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Kanada

Doktorát v administrativě Business znamená dokončení programu, založené na výzkumu zaměřeného na stavební kameny konzultací na vysoké úrovni v podnikatelském sektoru. Vysoké školy po celém světě nabízet konkurenční DBA programy v zemích, jako jsou Spojené státy, Čína, Austrálie a Španělska.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Kanada - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Kanada. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Kanada Filter

Doktor obchodní správy

Royal Roads University
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 roky Leden 2020 Kanada Victoria

DBA je výzkumný doktorandský program orientovaný na aplikovaný management podnikového managementu, určený především pro pracující profesionály, kteří usilují o to, aby byli lídrem ve svém oboru nebo sektoru a kteří chtějí nezávisle rozvíjet originální a působivý výzkum praxe managementu. Je navržen tak, aby spojil silné stránky doktorátu s výzkumnou hodnotou a přísností společnou tradičnímu doktorátu.