PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Lucembursko - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Lucembursko

Doktorát Business Administration (DBA) je míra nabízí obchodních škol a obchodních fakult na některých univerzitách, které mají být sledovány po dokončení vzdělání absolventa. To je způsob, jak do kariéry v pokročilém podnikatelského poradenství nebo z akademického prostředí.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Oficiální název země je Lucemburské velkovévodství. To je nalezené v západní Evropě s němčinou jako oficiální jazyk. V zemi je pouze jedna univerzita: Univerzita Lucemburska.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Lucembursko - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Lucembursko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Lucembursko Filter

Doktor Business Administration

Business Science Institute
Kampus Kombinované 3 roky Září 2019 Lucembursko Luxembourg City

Ve spolupráci s iaelyon School of Management na univerzitě Jean Moulin III a Evropským institutem pro znalosti

Digitální DBA

Business Science Institute
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 3 roky Přihlašování započato Lucembursko Luxembourg City

5 důvodů, proč udělat digitální DBA. Digitální DBA je flexibilní: doktorandi mohou začít kdykoliv. Všechny zdroje jsou přístupné prostřednictvím internetu (videa, články, knihy, software pro analýzu dat, fóra), což umožňuje doktorandům pracovat vzdáleně vlastním tempem. Každý doktorand má možnost výměny přímo se svým nadřízeným. Doktorát v oboru Business Administration je zajišťován obchodní školou SKEMA (akreditovaná AACSB a EQUIS) a Institutem pro Business Science Institute (dohoda ministerstva školství v Lucemburku), ale také doktorátem z oboru Business Administration, který zajišťuje iaelyon School of Management - Univerzita Jean Moulin (Francouzská univerzita). Výsledné práce mohou být publikovány v jedné z knižních sbírek pod vedením SKEMA Business School nebo Institutu pro Business Science Institute .