Filter
DBA
Malajsie Johor Bahru Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Malajsie - Johor Bahru - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Malajsie - Johor Bahru

Doktorát Business Administration je vydělal přes vysoké úrovni a výzkum založený na akademickém programu zaměřeného na potřebné znalosti potřebné pro elitní akademické nebo poradenských kariéry. Programy jsou často složeny z obchodní teorie, designu výzkumu a profesního rozvoje ročníkové práce navíc k nezávislé studii. 

Obchodní studie poskytují prazákladní vzdělávání pro studenty, kteří chtějí pracovat v nějaké funkci podnikání. K dispozici na univerzitách a obchodních školách po celém světě, se studenti naučí základy pro obchodníky, jako jsou finance a řízení. 

Pokud potřebujete ten nejlepší studijní prostředí v Asii, zapsat do terciárního vzdělávání v Malajsii.Je to země s bohatou kulturou a rozsáhlé činnosti opustit vás baví a uvolněná jako budete studovat v zemi,

Toto krásné jižní město je známé pro svou kulturu a cestovní ruch. Kdokoliv, kdo má zájem o studium v ​​krásné lokalitě by měl jít do Johor Bahru. Toto město má slavné univerzity jako Raffles University Iskandar a Southern College.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Malajsie - Johor Bahru - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Malajsie - Johor Bahru Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malajsie - Johor Bahru zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Johor Bahru

Universal Business Academy

Výkonný doktor podnikatelské správy je dvouletý aplikovaný výzkumný program pro profesionály, kteří chtějí zhodnotit své manažerské a profesní zázemí a rozvíjet své znalo ... [+]

První třída (World Top 10 program EDBA) PROGRAMOVÉ MODULY 1. Vedení podniku (10) 2. Podnikové řízení (10) 3. Mezinárodní marketingové řízení (10) 4. Finanční řízení (10) 5. Metodologie výzkumu (10) 6. DPP (10) 7. Témata (60) Celkem 120 kreditů Doba trvání - 2 roky uznání a akreditace: 1. Uznáváno francouzským ministerstvem pro národní vzdělávání, vysokoškolské vzdělávání a výzkum 2. Akreditované akreditační službou pro mezinárodní školy, vysoké školy a univerzity (ASIC)

[-]
Malajsie Johor Bahru
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině