PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Malajsie - Johor Bahru - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Malajsie - Johor Bahru

Doktorát Business Administration je vydělal přes vysoké úrovni a výzkum založený na akademickém programu zaměřeného na potřebné znalosti potřebné pro elitní akademické nebo poradenských kariéry. Programy jsou často složeny z obchodní teorie, designu výzkumu a profesního rozvoje ročníkové práce navíc k nezávislé studii. 

Obchodní studie poskytují prazákladní vzdělávání pro studenty, kteří chtějí pracovat v nějaké funkci podnikání. K dispozici na univerzitách a obchodních školách po celém světě, se studenti naučí základy pro obchodníky, jako jsou finance a řízení. 

Pokud potřebujete ten nejlepší studijní prostředí v Asii, zapsat do terciárního vzdělávání v Malajsii.Je to země s bohatou kulturou a rozsáhlé činnosti opustit vás baví a uvolněná jako budete studovat v zemi,

Toto krásné jižní město je známé pro svou kulturu a cestovní ruch. Kdokoliv, kdo má zájem o studium v ​​krásné lokalitě by měl jít do Johor Bahru. Toto město má slavné univerzity jako Raffles University Iskandar a Southern College.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Malajsie - Johor Bahru - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Malajsie - Johor Bahru Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malajsie - Johor Bahru zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Johor Bahru Filter

Výkonný lékař obchodní správy

Universal Business Academy
Kampus Online forma Kombinované 2 roky Přihlašování započato Malajsie Johor Bahru + 1 více

Výkonný doktor podnikatelské správy je dvouletý aplikovaný výzkumný program pro profesionály, kteří chtějí zhodnotit své manažerské a profesní zázemí a rozvíjet své znalosti prostřednictvím praktického výzkumu v oblasti podnikové správy, který je určen pro manažery, odborníky a Manažery, kteří chtějí rozvíjet své manažerské dovednosti a znalosti.