PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Malajsie - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Malajsie

Doktorát Business Administration (DBA) je míra nabízí obchodních škol a obchodních fakult na některých univerzitách, které mají být sledovány po dokončení vzdělání absolventa. To je způsob, jak do kariéry v pokročilém podnikatelského poradenství nebo z akademického prostředí.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Pokud potřebujete ten nejlepší studijní prostředí v Asii, zapsat do terciárního vzdělávání v Malajsii.Je to země s bohatou kulturou a rozsáhlé činnosti opustit vás baví a uvolněná jako budete studovat v zemi,

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Malajsie - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Malajsie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

5 Výsledky v Obchodní podnikání, Malajsie Filter

Výkonný lékař obchodní správy

Universal Business Academy
Kampus Online forma Kombinované 2 roky Přihlašování započato Malajsie Johor Bahru + 1 více

Výkonný doktor podnikatelské správy je dvouletý aplikovaný výzkumný program pro profesionály, kteří chtějí zhodnotit své manažerské a profesní zázemí a rozvíjet své znalosti prostřednictvím praktického výzkumu v oblasti podnikové správy, který je určen pro manažery, odborníky a Manažery, kteří chtějí rozvíjet své manažerské dovednosti a znalosti.

Profesionální doktorát v oboru Business Administration (dba)

GlobalNxt University
Online forma Kombinované 3 roky Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur

DBA je určen pro ty, kteří se zajímají o aplikovaného výzkumu v podnicích. Existuje několik důvodů pro studium na DBA.

Doctor of Business Administration

Asia e University
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 3 - 4 roky Leden 2020 Malajsie Kuala Lumpur

Program DBA je určen k přípravě budoucí manažery s in-hloubka znalostí a výzkumných dovedností v oblastech podnikatelského správy a řízení.

Doktor obchodní správy (DBA)

UUM Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business
Kampus Denní studium Kombinované 5 - 21 semestry Leden 2020 Malajsie Alor Setar + 1 více

Program DBA na Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business (OYAGSB) je program, který spojuje budoucí vůdce veřejného nebo soukromého sektoru. Jedná se o tříletý ...

Doktor obchodní správy (DBA), IPE Management School v Paříži

Mantissa College
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 5 roky Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur Spojené státy americké Fullerton + 3 více

IPE Management School v Paříži poskytuje nejnovější poznatky založené na výzkumu a vzdělává manažery s nadstandardními dovednostmi a schopnostmi, které jim umožňují průběžně a trvale přispívat k globální ekonomice a jejich společnosti jako celku.