PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Malajsie - Kuala Lumpur - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Malajsie - Kuala Lumpur

DBA nebo doktoráty v oboru Business Administration, jsou post-absolventské hodnosti, jejichž cílem je poskytnout badatele se základními nástroji potřebných pro elitní obchodní poradenství a akademické kariéry. Obchodní studie zahrnují výzkum design, vedení v rámci podniků, Business teorie a další.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Pokud potřebujete ten nejlepší studijní prostředí v Asii, zapsat do terciárního vzdělávání v Malajsii.Je to země s bohatou kulturou a rozsáhlé činnosti opustit vás baví a uvolněná jako budete studovat v zemi,

Na vysokých školách v hlavním městě Malajsie jsou známé pro jejich vztahy s různými zahraničními univerzitami a dobré umístění. To je jak mezinárodní a vyšší vzdělání lepší a levnější. To má některé hodné univerzity takový jako univerzita Malajsie a University of Kuala Lumpur.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Malajsie - Kuala Lumpur - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Malajsie - Kuala Lumpur Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malajsie - Kuala Lumpur zde!

3 Výsledky v Obchodní podnikání, Kuala Lumpur Filter

Profesionální doktorát v oboru Business Administration (dba)

GlobalNxt University
Online forma Kombinované 3 roky Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur

DBA je určen pro ty, kteří se zajímají o aplikovaného výzkumu v podnicích. Existuje několik důvodů pro studium na DBA.

Doctor of Business Administration

Asia e University
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 3 - 4 roky Leden 2020 Malajsie Kuala Lumpur

Program DBA je určen k přípravě budoucí manažery s in-hloubka znalostí a výzkumných dovedností v oblastech podnikatelského správy a řízení.

Doktor obchodní správy (DBA), IPE Management School v Paříži

Mantissa College
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 5 roky Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur Spojené státy americké Fullerton + 3 více

IPE Management School v Paříži poskytuje nejnovější poznatky založené na výzkumu a vzdělává manažery s nadstandardními dovednostmi a schopnostmi, které jim umožňují průběžně a trvale přispívat k globální ekonomice a jejich společnosti jako celku.