PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Německo - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Německo

Ti, kteří sledují doktorát v oboru Business Administration (DBA), ponořit se do témat, jako je zveřejňování a šíření, designu výzkumu a vedení. Tyto studie jsou k dispozici na obchodních školách, jakož i obchodní fakulty některých vysokých škol.

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Německo - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Německo. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Německo Filter

DBA - doktor podnikové správy

Munich Business School
Kampus Kombinované 48 měsíce Kontaktuj školu Německo Munich

Doktorský titul je nejen velmi vysoký vědecký úspěch a často i vyšší osobní milník, ale také inteligentní a udržitelná investice do profesionální budoucnosti. S DBA nabízené Munich Business School (MBS) ve spolupráci s Sheffield Hallam University (SHU), studenti mohou zvýšit jejich akademické nebo podnikatelské kariéry v mezinárodním a flexibilní prostředí, které nevyžaduje, aby jejich profesní kariéru v pořadí.