Filter
DBA
Spojené arabské emiráty Dubai Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené arabské emiráty - Dubai - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené arabské emiráty - Dubai

Ti, kteří sledují doktorát v oboru Business Administration (DBA), ponořit se do témat, jako je zveřejňování a šíření, designu výzkumu a vedení. Tyto studie jsou k dispozici na obchodních školách, jakož i obchodní fakulty některých vysokých škol.

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Vzdělání ve Spojených arabských emirátech má své výhody: slunce, moře, písek, nezdaněné příjmy po skončení studia a některé z nejlepších univerzit v Perském zálivu region.In Kromě toho řada vysoce hodnoceny univerzity se sídlem v jiných zemích mají hutnická akademie v Spojené arabské emiráty.

Dubaj je město nacházející se ve Spojených arabských emirátech a je jedním ze sedmi emirátů, které tvoří zemi. S populací více než 2 miliony obyvatel se řadí jako nejlidnatější emirát ve Spojených arabských emirátech. To má jeden z nejvíce nejvyšších a unikátní panoramata a hostí řadu vyšších vzdělávacích zařízeních uvnitř.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené arabské emiráty - Dubai - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Spojené arabské emiráty - Dubai Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené arabské emiráty - Dubai zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Obchodní podnikání, Dubai

Tituly
Místo
Spojené arabské emiráty
Dubai
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
International Institute of Management & Technology Studies

Podnikání roste dnes ve velkém měřítku. Obchodní etika je nutná znalost vyniknout v této oblasti, tak Mahatma Gandhi University poskytuje tu správnou směs teorie a prakti ... [+]

Diplom v oboru Business Administration (DBA) Podnikání roste dnes ve velkém měřítku. Obchodní etika je nutná znalost vyniknout v této oblasti, tak Mahatma Gandhi University poskytuje tu správnou směs teorie a praktického výcviku studentů. Mahatma Gandhi University pomáhá studentům při přípravě na budoucnost prostřednictvím rozsáhlých cvičení, seminářů a reálných životních situacích. Stupeň také rozvíjí žáka 's praktické manažerské dovednosti, komunikační dovednosti a schopnost obchodní rozhodnutí-tvorby.

[-]
Spojené arabské emiráty Dubai
Září 2019
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Stafford

Doktorát v oboru Business Administration (DBA) nabízí novou cestu k doktorské kvalifikaci navržené speciálně pro zkušené vedoucí pracovníky v soukromém, veřejném a třetím ... [+]

Doktorát v oboru Business Administration (DBA) nabízí novou cestu k doktorské kvalifikaci navržené speciálně pro zkušené vedoucí pracovníky v soukromém, veřejném a třetím sektoru. Na rozdíl od tradičního Ph.D., DBA umožňuje kandidátům přispět k poznání prostřednictvím "nové aplikace teorie" spíše než "vývoj nové teorie". Výsledkem je posílená kapacita myšlenkového vedení pro organizační změny a větší připravenost na vyšší manažerské a poradenské role.

Společnost Northampton Business School byla nominována časopisem Times Higher Education (přední publikace o vysokých školách ve Velké Británii a součástí skupiny The Times) za vynikající podnikatelskou školu roku 2013, 2014 a 2015: bezprecedentní 3 roky po sobě. (Pouze šest britských obchodních škol je každoročně nominováno ze 120 existujících.)... [-]

Spojené arabské emiráty United Arab Emirates Online Dubai
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
48 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině