PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Thajsko - Bangkok - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Thajsko - Bangkok

Doktorát Business Administration nebo DBA je vysoká úroveň míra vydělat prostřednictvím přísných programů založených na výzkumu. Přijetí tohoto stupně připravuje učence na úspěšnou kariéru v pokročilé podnikové poradenství a akademických kruhů.

Obchodní studie poskytují prazákladní vzdělávání pro studenty, kteří chtějí pracovat v nějaké funkci podnikání. K dispozici na univerzitách a obchodních školách po celém světě, se studenti naučí základy pro obchodníky, jako jsou finance a řízení. 

Thajsko, oficiálně Thajské království, dříve známé jako Siam, je země nacházející se ve středu Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. Thajsko 's pláže a ostrovy lákají miliony návštěvníků každý rok z celého světa. Každý, kdo se čtyřletým míry mohou získat zaměstnání jako učitel angličtiny v Thajsku.

Bangkok je jedním z nejlepších míst k své studium v ​​Thajsku. Bankok má elegantní atmosféru pro to své osobní studium neopomenout vynikajících univerzit jako Kasetsart univerzity, že hostí.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Thajsko - Bangkok - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Thajsko - Bangkok Ušetřete čas a kontaktujte školu v Thajsko - Bangkok zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Bangkok Filter

PhD v oboru Business Administration

Dhurakij Pundit University's International College
Kampus Kombinované 3 roky Červen 2020 Thajsko Bangkok

K tomu, aby podniky a organizace k dosažení úspěchu v této moderní prostředí, které je třeba zaměstnat lidi s potřebnými dovednostmi v oboru Business Administration a