PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Thajsko - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Thajsko

Účastníky vydělávat doktorát of Business Administration (DBA) prozkoumat vedení, teorie do praxe, zveřejňování a šíření a designu výzkumu spolu s jinými tématy studie. Toto ročníkové práce je určen pro ty, kteří sledují akademické nebo poradenské kariéry.

Obchodní studie je akademický program, který je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak jsou podniky spustit. Kurzy mohou zahrnovat obecnější témata nebo ty konkrétnější pomoci připravit studenty pro konkrétní kariéru.

Thajsko (ประเทศไทย), oficiálně Thajským královstvím (ราช อาณาจักร ไทย) je stát v jihovýchodní Asii na pobřeží Andamanského moře a Thajského zálivu. Hlavní město Bangkok stojí na začátku mnoha návštěvníků 'tras a zároveň moderní město, má bohaté kulturní dědictví.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Thajsko - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Thajsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Thajsko Filter

PhD v oboru Business Administration

Dhurakij Pundit University's International College
DBA
Červen 2020
<
Kombinované
<
3 roky
Campus forma

K tomu, aby podniky a organizace k dosažení úspěchu v této moderní prostředí, které je třeba zaměstnat lidi s potřebnými dovednostmi v oboru Business Administration a ...

Čtěte více