PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené království - Bradford - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené království - Bradford

Doktorát Business Administration je vydělal přes vysoké úrovni a výzkum založený na akademickém programu zaměřeného na potřebné znalosti potřebné pro elitní akademické nebo poradenských kariéry. Programy jsou často složeny z obchodní teorie, designu výzkumu a profesního rozvoje ročníkové práce navíc k nezávislé studii. 

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Bradford má pět institucí vysokoškolského vzdělávání a nedávno byl chválen Ofstedem jejich školní úspěchy. Tam jsou také Národní muzeum Media Bradford Průmyslové muzeum, varu Hall Museum a galerie s názvem Bradford 1 Galerie.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené království - Bradford - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Spojené království - Bradford Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Bradford zde!

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Bradford Filter

DBA (doktor Business Administration)

University of Bradford
DBA
21 Sep 2020
<
Kombinované
<
4 roky
Angličtina
Campus forma

Bradford Doktor v oboru Business Administration (DBA) je vrcholem manažerského vzdělávání a byl zahájen v roce 2001. Tento doktorský titul je stejně akademicky přísný jako PhD ...

Čtěte více