Filter
DBA
Spojené království England Nottingham Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené království - Nottingham - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené království - Nottingham

Ti, kteří sledují doktorát v oboru Business Administration (DBA), ponořit se do témat, jako je zveřejňování a šíření, designu výzkumu a vedení. Tyto studie jsou k dispozici na obchodních školách, jakož i obchodní fakulty některých vysokých škol.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Nottingham je známý pro legendu Robina Hooda, dvou velkých divadel a mnoho muzeí a galerií. To je také domov pro dvě univerzity, které mají více než 60 tisíc studentů, z nichž 12.000 jsou mezinárodní.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené království - Nottingham - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Spojené království - Nottingham Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Nottingham zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Nottingham

Tituly
Místo
Spojené království
England
Nottingham
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nottingham Business School je hrdý na to, že má jeden z nejstarších doktorátů v oboru obchodní správy (DBA) ve Velké Británii, který v roce 2018 oslavil své 20. výročí s ... [+]

Nottingham Business School je hrdý na to, že má jeden z nejstarších doktorátů v oboru obchodní správy (DBA) ve Velké Británii, který v roce 2018 oslavil své 20. výročí s více než 100 dokončením. V rámci našeho programu nabízíme vedoucím pracovníkům, nezávislým konzultantům a vysokoškolským akademikům šanci získat nové, relevantní informace, které budou informovat a rozvíjet svůj vlastní profil kariéry a přispívat k posílení obchodní a / nebo odborné praxe.

Spolupracovali jsme s účastníky mnoha prestižních soukromých a publikačních organizací, včetně společností CapGemini Iberia, Organizace spojených národů, Nova Business School, Ománského velvyslanectví v USA a KPMG.... [-]

Spojené království Nottingham
Srpen 2019
Angličtina
Kombinované
1 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině