Filter
DBA
Spojené státy americké California Fullerton Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené státy americké - Fullerton - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené státy americké - Fullerton

Měl by jeden chtějí pokračovat v kariéře v podnikání spojené s akademickou obcí, nebo na vysoké úrovni poradenství pro podniky, jeden by potřeboval doktorát v oboru Business Administration (DBA). DBA programy jsou nabízeny prostřednictvím obchodních škol a obchodních útvarů v určitých univerzitách. 

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Fullerton, Kalifornie je město známé pro své historické nálezy, které prokazují, že kdysi hostilo pravěké savce, jako jsou velké mamutů. Vedle mnoha veřejných školách, město má velké množství katolických školách stejně. California State University Fullerton je největší ve státě a se dvěma dalšími vysokými školami, Fullerton působí jako důležitý vzdělávací hub.

Kombinované doktorské studium Obchodní podnikání v Spojené státy americké - Fullerton - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Obchodní podnikání v Spojené státy americké - Fullerton Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Fullerton zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Fullerton

Tituly
Místo
Spojené státy americké
California
Fullerton
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Mantissa College

IPE Management School v Paříži poskytuje nejnovější poznatky založené na výzkumu a vzdělává manažery s nadstandardními dovednostmi a schopnostmi, které jim umožňují průbě ... [+]

Doktor obchodní správy (DBA), IPE Management School v Paříži

IPE School of Management v Paříži poskytuje nejnovější poznatky založené na výzkumu a vzdělává manažery s nadstandardními dovednostmi a schopnostmi, které jim umožňují průběžně a trvale přispívat k globální ekonomice a jejich společnosti jako celku.

Přehled programu

Název programu

Doktor obchodní správy (DBA)

Zadávací orgán

Institut pour I'Expertise (IPE) Řídící škola Paříž, Francie ( www.ipe-paris.com )

Doba trvání studie

Min 3 roky - max. 5 let

Počet subjektů

11 modulů (8 základních modulů 2 Zaměření výzkumu 1 Téma 50 000 slov)... [-]

Spojené státy americké Fullerton
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
3 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině