PHDSTUDIES

Dálkové doktorské studium Exekutiva - Zde naleznete Dálkové doktorské studium Exekutiva

Doktoráty v oboru Business Administration naznačují, absolventi dokončili kurs na vysoké úrovni studia jejich přípravu pro profesionální akademické obce a / nebo rozšířené poradenství. DBA programy začlenit rovnováhu studenta-řízený výzkum a tradiční ročníkové práce, včetně profesního rozvoje, zveřejňování a šíření informací a Advanced výzkumných technik.

Pokud hledáte vzít svou kariéru na další krok, Executive Education je způsob, jak jít. Pocit jistoty při přijímání nové povinnosti jako vedoucí pracovník s pomocí výkonných vzdělávacích programů.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Dálkové doktorské studium Exekutiva - Veškeré informace o Dálkové doktorském studiu Exekutiva. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Exekutiva, Dálkové Filter

Executive DBA Remote (doktorát v oboru Business Administration)

Business Science Institute
Lucembursko, Lucemburk
DBA
Září 2020
<
Kombinované
<
3 roky
Francouzština
Online forma

Aby se vyhovělo potřebám studentů PhD, kteří se nemohou zúčastnit osobních seminářů, zřídil Business Science Institute e-learningovou platformu, která umožňuje doktorandům vzd ...

Čtěte více

Rollins Crummer Graduate School of Business
Spojené státy americké, Zimní park
DBA
Srpen 2020
<
Online & Campus forma
<
Denní studium
<
3 roky
01 Jul 2017
Angličtina
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma

Programy EDBA se zaměřují na výzkum, který lze přímo aplikovat na aktuální obchodní problémy. Studenti EDBA zkoumají problémy nebo problémy, s nimiž se potýkají ve svých průmy ...

Čtěte více