PHDSTUDIES

Doktorské studium v Grenoble - Zde naleznete doktorské studium v Grenoble

Doktorát Business Administration (DBA) je míra nabízí obchodních škol a obchodních fakult na některých univerzitách, které mají být sledovány po dokončení vzdělání absolventa. To je způsob, jak do kariéry v pokročilém podnikatelského poradenství nebo z akademického prostředí.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Na úpatí francouzských Alpách zbytek Grenoble City. To je hlavním městem departementu Isère. Grenoble má přes 140 tisíc obyvatel. Univerzita Grenoble má několik areál a vysokých škol roztroušených po celém městě.

Doktorské studium v Grenoble - Veškeré informace o doktorském studiu v Grenoble. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Grenoble zde.

nalezené výsledky Filter

Doktorát v oboru Business Administration (DBA)

格勒诺贝尔管理学院
DBA
Lis 2021
<
Kombinované studium
<
3 roky
20 Zář 2021
Angličtina
Kampus
Online forma

DBA je program na částečný úvazek zaměřený na zkušené profesionály, kteří chtějí přinést dopad na jejich organizaci a / nebo společnost využitím akademického výzkumu k řešení ...

Čtěte více