Doktorské studium Indie - Doktorské studium v Indie hledejte zde! DBA.

Doktorské studium v Indie - Zde naleznete doktorské studium a DBA v Indie

PhD

Doktoráty v oboru Business Administration naznačují, absolventi dokončili kurs na vysoké úrovni studia jejich přípravu pro profesionální akademické obce a / nebo rozšířené poradenství. DBA programy začlenit rovnováhu studenta-řízený výzkum a tradiční ročníkové práce, včetně profesního rozvoje, zveřejňování a šíření informací a Advanced výzkumných technik.

Jedním z navazujících stupňů Graduate akademických, které jsou vydané univerzit je doktor filozofie, ve zkratce PhD. V závislosti na časových obdobích pro entry-level diplomů a dalších faktorů, PhD programy se liší od jedné země do druhé, stejně jako z instituce do druhé. S dosažením stupně, získáte akademický titul doktor. Kurzy jsou pro všechny studenty, kteří splňují minimální požadavky na celém světě.

Nachází se v jižní části Asie, Indická republika je druhou nejlidnatější zemí na světě s přibližně 1,27 miliardy lidí. Indie má čtyři typy škol, Centrální univerzity, státní univerzity, považovaný za univerzitu a soukromých vysokých škol spočívající ve více než 550 institucí.

Doktorské studium v Indie - Veškeré informace o doktorském studiu a DBA v Indie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Indie přímo zde.

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v DBA PhD Indie země. Vyzkoušejte naše kategorie DBA místo.

or search for similar programs here