Doktorské studium Mexiko - Doktorské studium v Mexiko hledejte zde! DBA.

Doktorské studium v Mexiko - Zde naleznete doktorské studium a DBA v Mexiko

DBA

Ti, kteří sledují doktorát v oboru Business Administration (DBA), ponořit se do témat, jako je zveřejňování a šíření, designu výzkumu a vedení. Tyto studie jsou k dispozici na obchodních školách, jakož i obchodní fakulty některých vysokých škol.

To je PhD v oboru Business Administration kurz, který bude vyžadovat výzkumu mimo něčí magisterském stupni a disertační práce. To otevírá ty schopnosti a dovednosti v lepším rozhodování a vedení. Kurz vám pomůže pochopit, kvalitních sociálních výzev, jeden se zabývá obchodní příležitosti.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Doktorské studium v Mexiko - Veškeré informace o doktorském studiu a DBA v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko přímo zde.

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v DBA DBA Mexiko země. Vyzkoušejte naše kategorie DBA místo.

or search for similar programs here