PHDSTUDIES

Doktorské studium v Německo - Zde naleznete doktorské studium a DBA v Německo

Určen pro zkušené profesionály s předcházejícím postgraduální tituly, doktore of Business Administration (DBA) programy rozvíjet analytické, výzkumné a vzdělávací dovednosti kandidátů. DBA stupňů z univerzit a obchodní školy v Německu jsou zvláště užitečné pro kandidáty, kteří chtějí postoupit do vedení nebo výkonná úloha v rámci svého podniku, nebo pro ty, kteří chtějí učit na univerzitě.

Provedenou jako buď na plný úvazek nebo na částečný úvazek závazku, DBA studijní programy jsou náročné, přísné a vyžadují vysokou úroveň nezávislého motivace. Výsledek tři až čtyři roky práce na DBA výzkumu na univerzitě v Německu bude založená na výzkumu disertační práce nebo práce, které musí uchazeč poté bránit před porotou na obchodní škole.DBA výzkumu je také někdy prováděny na kandidáta 's aktuální společnost s cílem řešit konkrétní, relevantní témata a problémy v této činnosti. Dalších více teoretických témat DBA disertační práce zvolené kandidáty na univerzitách v Německu by se mohla týkat příslušných témat, jako jsou vedení, podnikání, sociální odpovědnost podniků, globalizace, sociálních dopadů řízení, mezinárodní finance a další.

Chcete-li se dozvědět více o možnosti dosáhnout DBA na vysokou školu nebo obchodní školu v Německu, přejděte dolů a klikněte pro více informací níže.

nalezené výsledky Filter

DBA - doktor podnikové správy

Munich Business School
DBA
<
Kombinované studium
<
48 měsíce
Angličtina
Kampus

Doktorský titul je nejen velmi vysoký vědecký úspěch a často i vyšší osobní milník, ale také inteligentní a udržitelná investice do profesionální budoucnosti. S DBA nabízené M ...

Čtěte více